<span class=' bold ' >С.О. Пошук " />
01 апреля 2018

С.О. Пошук "єдиного кандидата від опозиції" є роботою на Порошенка


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Україна. Чому непотрібно виходити на марші?"

http://svetiteni.com.ua/ukraina-chomu-nepotribno-vikhoditi-na-marshi

 

Дехто запитує мене - чому я позитивно ставлюся до ЮВТ? Відповідаю усім: в нинішніх умовах я припиняю дискутувати на цю тему з опонентами - бо підтримка ворожості до неї - це підтримка існуючого олігархічного ладу. Особливо перед президентськими виборами. Психічні та психологічні розлади опонентів мене не будуть цікавити. Попереду - останній шанс для перемоги над внутрішнім ворогом. Має бути ОДИН лідер. У моїх опонентів його НЕМАЄ!

Усі намагання "знайти єдиного кандидата від опозиції - спрямовані НЕ проти Порошенка та олігархічного ладу - а ЛИШЕ проти найрейтинговішого кандидата - Юлії Тимошенко. Тобто усі ці "творчі пошуки" - на користь та у поміч єдиному кандидату від олігархії - Петру Полрошенку. Усі намагання Саакашвілі, Фірсова, Найєма, Лєщенка, Гриценка, навіть Тягнибока та інших - це аналог "противсіхів" 2010 та 2014 років.    

Ще про досвід Голодомору та байдужості:

Голодомор - як розсадник "людських" пацюків. Це відбувається з майже кожною країною, де пережили жахливу деспотію. Мало, хто знає, що в час занепаду Стародавнього Єгипту піраміди та пірамідки будували не лише фараони, а будь-які "писарі" - тобто стардодавні корупціонери, навіть для своїх коханок... У схожих обставинах відбуваються схожі події...

Найбільше постраждають не ті, хто цікавиться Україною та втручаються у внутрішні політичні процеси - а ті, кому все байдуже - бо вони глухі та сліпі через байдужість. А ті, хто активно приймає участь у подіях - швидше отримають користь чи вбережуться, бо активні люди краще знають суть подій та їх підводні течії. Саме тому Голодомор був подією для байдужих. Але мало, хто звернув увагу на те, що покоління селян, що вижили - схожі на пацюків, що вижили у закритій бочці історії. Можна було їх сміливо ставити на будьяку посаду - зроблять усе, що скажуть. Їх в держапараті України - було біля 80%. З'їдять кожного, навіть теж пацюка... 
Тепер Україна видихує покоління литвинів, плющів, поплавських... Дуже специфічна порода! Тепер роблять управлінців з люмпенів пролетарських околиць міст. Теж може вдатися досвід вирощування нової породи соціально-політичних пацюків.


Комментарии

Оставить комментарий