<span class=' bold ' >С.О. Порошенеківська ЦВК зволікає... </span>
04 мая 2019

С.О. Порошенеківська ЦВК зволікає...


Станислав Овчаренко

Див. відео: Вибори: Український феномен Януковича-Порошенка-Зеленського-Ляшка

http://svetiteni.com.ua/vibori-ukrainskiy-fenomen-yanukovicha-poroshenka-zelenskogo-lyashka

1. зараз події рухаються надто швидко після виборів президента Зеленського. Дякую за цікаві ролики, але Корчинський та Муждабаєв не відкриваються - про що мало жалкую, тому, що Корчинський - відомий талановитий освіічений провокатор, тому слухати цікаво - але потрібно бути обережним, бо у нього немає моральних та ідеологічний гальм та меж. Муждабаєв - кримський татарин - услід Меджлісу, Джемілєву та Чубарову поставили перед виборами на Порошенка - тому мусили триматися саме Порошенка. Тому поразка на виборах Порошенка була одночасно поразкою і Джемілєва та Чубарова на "внутрішньому фронті". Повторюю - я не зміг відкрити Муждабаєва - тому прямо його не коментую - але знаю по інших виступах. 
2. Після виборів виявилося, що і у нас, і в Росії прикидалися, що "Порошенко - головний ворог Путіна" - інші, виходило - його агенти. Але коли агенти Путіна виграли вибори - Путін не був цьому радий і готовий бити, шантажувати нового президента нафтою, газом, паспортами... 
У нас прибічники Порошенка в ЦВК затягують проголошенння результатів виборів - щоб уникнути дострокових парламентських виборів. Але Зеленський та Тимошенко майже мовчать - нехай порошенківці ще пограються - все одно доведеться проголошувати нового президента. Є ще одна ініціатива - позбавити президента повноважень до рівня британської королеви з одночасним заведенням Порошенка у парламент. Але тут прогалина: Порошенко до осені, виходить буде як приватна особа - вже не президент, але і не депутат. Тобто - у команди Порошенка не вистачає політичних карт, у Зеленскього - не вистачає політичного досвіду.
3. Тобто, олігарх НЕ МОЖЕ функціонувати як лише приватна особа - досить незвичне становище для Порошенка. Може посипатися не лише "Рошен"... 
4. Мені імпонує ролик про Зігфріда - тут є розрахунок щодо кар'єри воїна вже в Західній Німеччині? Я знав одного американця в Україні - який без педагогічного диплому викладає англ. мову "як носій" - щоб мати досвід та стаж... Можливо - той самий випадок. Щодо "Ракової пухлини" Яковенка - вважаю перебільшенням - Росія НЕ МАЄ тієї військової могутності щоб здійснити широкий наступ в Україну. Лише співпраця з Порошенком (найбільш щасливий випадок для Путіна!) давав можливість Путіну бути присутнім в Україні. 
До речі - Зігфрід помітив, що ні Путін ні Порошенко НЕ ХОЧУТЬ перемоги! Це збиває його з пантелику - але нас - ні! Саме тому не тількт Порошенко у глухому куті, але і Путін також. До інавгурації Зеленському непотрібно взагалі щось гучно робити - нехай його вороги казяться! Шкода, що він не спирається на досвід Юлії Тимошенко! Це б для ворогів було б вбивчо. А може ми не все знаємо - подивимося".


Комментарии

Оставить комментарий