<span class=' bold ' >С.О. Поразка Тимошенко - це не помилка Тимошенко... </span>
29 мая 2019

С.О. Поразка Тимошенко - це не помилка Тимошенко...


Станислав Овчаренко

Див. відео: Вибори: Український феномен Януковича-Порошенка-Зеленського-Ляшка

http://svetiteni.com.ua/vibori-ukrainskiy-fenomen-yanukovicha-poroshenka-zelenskogo-lyashka

Була звичайна річ, яка відбувається в людській історії: молоді та недосвідчені народи в справі держваного управління та свідомій участі в політичному житті часто "ведуться" на демагогічні прийоми політиканів від старого режиму. Користуються тим, що у звичайних людей, не фахівців, зазвичай погана, дуже погана пам'ять не тільки на історичні події, але і на події приватного життя. 
Її головні "помилки" - це а) вважати, що люди змінюються так само швидко, як відбуваються події б) надмірна довірливість тим, з ким взагалі не варто розмовляти. 
Отже: 1. УДАР та Порошенко в найтяжчий час протистояння з Росією та з власною розрухою самоусунулися від керіництва державою, терпляче чекаючи, доки керівники на голому місці у боротьбі з труднощами перехідного періоду не розгублять власний авторитет. І тоді, коли ці камікадзе заткнули основні дірки в економіці та армії - тодіі "соратники" типу Луценка чи Томенка одразу перебігли до Порошенка, який став "новим обличчям української політики". І навіть В'ячеслав Ільченко почав докоряти "помилками"! Ні, це звичайний процес у нерозвинутих країнах, де провину за труднощі покладають не на причини кризи, а на тих, хто з ними бореться. 
2. Але скоро нашим опонентам доведеться говорити про "помилки Порошенка" - бо він прийшов НЕ на готовеньке, а на ВІЙНУ, де потрібно чітко визначатися. Він хотів м'якого крісла, але отримав розпечену історичну сковорідку. Бо події революції ще далеко не закінчилися. І зв'язки Порошенка з євроазатським світом стануть ясними скоро усім і що буде сприйматися як зрада. До речі, зараз Порошенко ЩЕ НЕ вступив на посаду - тому наступом армії керує зараз саме Турчинов. Це розуміють і у Януковича, і у Путіна, і Фірташ. Саме тому схвально сприйняли його обрання. Якщо такий гнилий політик як Анатолій Гриценко його схвалив - це показово. Турчинов повинен зачистити бойовиків ДО ТОГО, як Порошенко прийме посаду Президента - менше буде підстав для відступу. Він мені нагадує в історії Петра111, який простягнув руку пруському королю, якого російські війська щойно розгромили. А тут трапилося таке щастя!
Але нехай Петро1 Порошенко згадає - що потім сталося з цим Петром111! 
А ми знаємо: 
а) про люстрацію вже не йдеться 
б) про скасування влади 6-10 кланів - не йдеться. 
в) про євроінтеграцію та про НАТО - не йдеться. 
Тепер Порошенко буде неодмінно шукатиме компромісу з Путіним. Цікаво - якою ціною? 
Знаємо, що небажання перемоги призводить до ще більших людських втрат та пролиття крові. Історія Першої Світової війни це яскраво доводить!


Комментарии

Оставить комментарий