<span class=' bold ' >С.О. Побиття ветеранів - поразка лише в сутичці - не загальному протистоянні! </span>
16 марта 2018

С.О. Побиття ветеранів - поразка лише в сутичці - не загальному протистоянні!


Станислав Овчаренко

Див. відео: "1917–1923р.р.Уроки створення Червоної Армії. Причини поразки України"

http://svetiteni.com.ua/1917–1923rruroki-stvorennya-chervonoi-armii-prichini-porazki-ukraini-

 

Побиття та приниження наших ветеранів - дуже логічне та закономірне - добре, що не на смерть. Адже це доводить в черговий раз, що без політичної (партійної!) підготовки усілякі "мужні воїни" - політичні паперові солдатики. Історично це доводилося неодноразово. Але олігархії вдається ще тримати народ в дитячому стані духовної зрілості...Не можна просто на марш 18 березня - для чергового доказу народної безсилості?

1. Нічого не дивує: адже за блокадою - ДУЖЕ ВЕЛИКІ гроші. а головне - порушена абсолютність влади та монополія на насилля з боку олігархії.

2. Вже неодноразово попереджапося - ВОНИ не зупиняться - зачепили за живе. Тому захоплення редуту - чисто ВІЙСЬКОВА (тобто передбачувана) операція в громадяньскій війні, де путінці - разом з порошенківцями - як і писалося з 2014року. Цей випадок - ПРИКРИЙ для ветеранів як досвідчених солдатів.

3. Просто на редуті не наважилися застосувати зброю проти "своїх" не своїх - тому їх і пов'язали. А беркут та КОРД - мали прямий наказ на застосування зброї - її застосували.

4. А ветерани - не наважилися, тому стали жертвами нападу. Саме ЦЕ доводить, що чисто військовий спротив робить сам спротив ненадійним в очах самих повсталих. Немає політично-психологічної підготовки спротиву - доведеться настроюватися на ходу.

4. Так що цивільним зараз навіть в Києві НЕМАЄ ЧОГО робити без військової охорони СВОЇХ - хіба що робити клоунаду Білецького з російськими банками.

5. Зараз НАШІ військові мають відчути підтримку народу - але все одно влада перейшла межу - тут з голими руками навіть в Києві нічого робити. Режим Порошенка - продовження режиму Януковича в умовах війни.

6. Якщо Єгор Соболєв закликає в 21.00 йти під стелу - ЯК цим беззбройні громадяни мусять захищатися проти мусорів та кордів-беркутів? АТОшникам бажано довести, що солдати КРАЩЕ знають свою справу, ніж продажіні мусора. А що далі - які кроки? Беззбройних - під стелею? Проти цинічних бариг?


Комментарии

Оставить комментарий