<span class=' bold ' >С.О. Після надзвичайного інтерв'ю Юлії Тимошенко і висновки</span>
18 мая 2018

С.О. Після надзвичайного інтерв'ю Юлії Тимошенко і висновки


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Всесвітньо-історична поразка комунізму по Марксу і олігархія в Україні"

http://svetiteni.com.ua/vsesvitno-istorichna-porazka-komunizmu-po-marksu-i-oligarkhiya-v-ukraini

Передивився інтерв'ю з Юлією Тимошенко до кінця. Але переконався - у протилежному: зовнішнє управління саме НЕОБХІДНЕ. Але не зовнішніх іноземців пройдисвітів - але УРЯДІВ західних країн - як це було з Японією та Німеччиною в 1945 році. 

Захід мав би заблокувати агресивні дії олігархічних силовиків. Приватних та державних. 
Адже Юлія Тимошенко вичерпно виклала майже усі економічні чинники нашого українського занепаду. 
АЛЕ: за дужками залишилися питання з силовими каральними органами держави, керівництвом силових органів - адже вони УСІ відібрані та "заточені" на каральних функціях проти власного населення та обслуговування олігархічного устрою держави. (Чорта власним іменем вона так і не назвала, обмежившись "боротьбою з корупцією"). Адже усі капітали олігархії спрямовані не лише і не стільки на насолодження життям - але і на збройномий захист існуючого олігархічного ладу. Вже на ці надлишкові гроші сформували приватні армії - як доповнення до державних каральних органів - і фортеці є не у нас, а у НИХ. "Проти лому немає прийому". Олігархія дасть бій нам, як відчує - ЩО їм може загрожувати! 
Звісно - у чисто економічному та культурному сенсі її промови у мене заперечень немає. Але МО ГЩ теж потрібно докорінног міняти кадрово. Ту не лише просто труднощі - тут загрози! 
Путінська Росія ЇМ - у поміч. 
Захід НЕ розуміє ще у повній мірі загроз з боку "третього світу" - пострадянського мусульманського та китайського. Наші олігархи хочуть замістити в Україні НАСЕЛЕННЯ саме людьми з перелічених кутків відсталого світу.


Комментарии

Оставить комментарий