<span class=' bold ' >С.О. " />
09 апреля 2019

С.О. "Новий курс" Тимошенко та спротив від влади олігархії


Станислав Овчаренко

Див. відео: Вибори: Український феномен Януковича-Порошенка-Зеленського-Ляшка

http://svetiteni.com.ua/vibori-ukrainskiy-fenomen-yanukovicha-poroshenka-zelenskogo-lyashka

Я ще до виборів казав, що "Новий курс" - це добре. Але, не подолавши олігархічний устрій держави - говорити про чесні вибори чи вибори взагалі - марно. Усі плани по створенню нової держави без повалення олігархічного ладу - марна справа. Сто років тому Антон Денікін створив группу фахівців, яка почала думати - "як жити після більшовиків". Це було якраз перед рішучим розгромом самого Денікіна Червоною Армією. Так було - історія повторюється. 
Тому підрахунок голосів під владою олігархів (не лише Порошенка) - це фейк. Ніхто втрачати владу через "мирні" виборчі бюлетені не буде. Шкода, що НІХТО не відгукнувся на класично промовлені ідеї Олега Мужчиля. Доки не буде повалений олігархічний лад - ніякі вибори на пострадянському просторі не мають сенсу. Якщо в 1991 році не повалили комуністів - вони перетворилися на кримінальних олігархів - все одно доведеться їх скидати або тікати за кордон від могильних червів української нації. 
Отже - якщо змогли грубо намалювати екзіт-поли, а потім підігнати під них результати виборів (ЦВК - 12 з 17 є люди Порошенка) - то Зеленський, я дійшов висновку, НЕ буде президентом - що, Порошенко дарма витрачав гроші? Що - втрачати гроші за час панування? 
Якщо так - то парламентські вибори теж будуть намальовані - до того часу будуть зачищати політичний простір - дива не буває. 
Тому сюжет єдиний: або еміграція, або повалення олігархічного ладу. Це - для нормальних людей. 
Доля інших "простих, пересічних", яким все байдуже для себе і своїх дітей - отримають те, на що дійсно заслуговують. Олігархічний лад САМ не впаде. 
Дивіться на Вірменію: Пашинян прийшов до влади проти олігархів НЕ в результаті виборів. Це - перший приклад перемоги над олігархією. Саакашвілі помилився, залишивши олігархію недоторканою. Пашинян взяв до уваги помилки Саакашвілі. 
Порошенко - гарантія кінця держави Україна. 
Якщо все ж Зеленський буде - для революції це буде краще. Тому що для революції потрібен слабкий диктатор, краще ніякий диктатор - типу Керенського 1917 року. Тому підтримаємо Зеленського - його легше буде скинути. 
Підтримуємо Зеленського! Щоб його одразу скинути.

До Нового Курсу потрібно додати:
1. Знищення олігархічного ладу та експропріація олігархів
2. Право на володіння кожним громадянином короткоствольною вогнепальною зброєю - проти кримінальних злочинців
3. Кримінальне покарання усіх, хто так чи інакше співпрацював з ворогом - включаючи економічні зв'язки з Росією. Зміна складу ГШ, МО, СБУ
4. На час проведення таких реформ - потрібен тимчасовий уряд, який вичистить держапарат від усіх, хто співробітничав з олігархічною владою та приймав участь у пограбуванні народу.
5. Потрібен український Моссад з такими ж функціями, як у ізраїльським. Взагалі Ізраїль та Вірменія - наші вчителі. 
Це - щоб знати, заради чого кудись пнутися.


Комментарии

Оставить комментарий