<span class=' bold ' >С.О. Не енергозалежність - а залежність від пацюків-олігархів </span>
29 марта 2017

С.О. Не енергозалежність - а залежність від пацюків-олігархів


Тут радіють, що сонячні батареї звільнять від енергорабства: 
Щось переплутали: у нас не енергорабство, а звичайнісіньке олігархічне рабство. Діставати людей можна по-різному. Не з того кінця дивимося. Будемо платити за чисте повітря, або за користування тротуарами, наприклад. У царській Росії колись почали дерти за димар над хатою - стали ковтати дим, щоб не платити останнє. Зараз - те саме.

Ще рік тому: ще раз про виведення породи нелюді під час жахливого соціального експерименту - політичних пацюків.

Найбільше постраждають не ті, хто цікавиться Україною та втручаються у внутрішні політичні процеси - а ті, кому все байдуже - бо вони глухі та сліпі через байдужість. А ті, хто активно приймає участь у подіях - швидше отримають користь чи вбережуться, бо активні люди краще знають суть подій та їх підводні течії. Саме тому Голодомор був подією для байдужих. Але мало, хто звернув увагу на те, що покоління селян, що вижили - схожі на пацюків, що вижили у закритій бочці історії. Можна було їх сміливо ставити на будьяку посаду - зроблять усе, що скажуть. Їх в держапараті України - було біля 80%. З'їдять кожного, навіть теж пацюка...
 Тепер Україна видихує покоління литвинів, плющів, поплавських... Дуже специфічна порода! Тепер роблять управлінців з люмпенів пролетарських околиць міст. Теж може вдатися досвід вирощування нової породи соціально-політичних пацюків.


Комментарии

Оставить комментарий