<span class=' bold ' >С.О. " />
01 февраля 2018

С.О. "Національна дружина" як підготовка до "виборів"


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Чим відрізняється олігархія в Україні від «класичних» капіталістів світу?" 

http://svetiteni.com.ua/chim-vidriznyaetsya-oligarkhiya-v-ukraini-vid-«klasichnikh»-kapitalistiv-svitu 

Чого хвилюватися щодо "національної дружини" чи ще чогось? 
Що тут нового? Я про це писав ще з 2014 року. 
Адже олігархія робить висновки:
1. "Беркут" як ДЕРЖАВНА структура ненадійна - бо завжди державні структури, мілітарні чи ні, роблять все дещо формально, необов'язково - тим більше в українських умовах нашої тотальної необов'язковості.

2. Саме тому диктатори до державної структури додають не-державну - ідеологічну, ДОБРОВІЛЬНУ - щоб виконувати щось таке, що державні структури роблять не досить ретельно. Адже під час Голодомору весь час звертають увагу на НКВС - але забувають про "чонівців" (де були Микола Островський та Михаїл Шолохов) та просто комсомольців, тобто добровільних активітстів. Адже це не вписується у тезу, що "голодомор нам створили чужинці". Невірно - без допомоги добровільних помічників він був би неможливий.

3. Порошенко з Аваковим зробили висновки: потрібні добровільні помічники, яких наділять ерзац-ідеологією від портнікових та забужок. Адже "Народний фронт" не має підтримки в народі - Порошенко теж її втрачає. 
Але перед виборами уявіть собі: рейтингу немає - тому є загроза втратити владу - а разом з нею - і олігархічні статки, а може - і свободу, життя...

4. Що - сидітимуть і чекатимуть як кролик перед народним удавом? Так наш "народ" на сьогодні "удавом" не виглядає... Чого соромитися чи мімікрувати? Тому вони ЗНАЮТЬ, що наша поліція НЕ зможе чисто та повсюдно зфальсифікувати вибори - поліція здеградована навіть для поганих справ. Саме тому "народні герої" Білецький, Ярош, ще хтось пропонують себе у добровільні помічники Порошенку-Авакову. 
За грубі гроші, звичайно.

5. Зверніть увагу на те, що у них НЕМАЄ пристойного партійного прапора, вони не визначилися з ідеєю, як було у комуністів та Гітлера. Вони - ГІРШІ - бо на прапорі, якщо чесно, треба малювати грошову купюру... 
Нічого іншого не йде на розум.

6. Так що грізність задуму наштовхнеться на жалюгідність виконання задуму. Адже загальна тенденція зараз намітилася: Захід починає усвідомлювати та опиратися контрнаступу світового авторитаризму. І намацують кащеєве яйце - офшорні гроші... Подивимося - що буде далі. Поки що ясно: це не на НАШУ користь.


Комментарии

Оставить комментарий