<span class=' bold ' >С.О. Націоналісти Львова та сепаратисти Донбасу згодні на консенсус </span>
12 мая 2019

С.О. Націоналісти Львова та сепаратисти Донбасу згодні на консенсус


Станислав Овчаренко

Див. відео: Вибори: Український феномен Януковича-Порошенка-Зеленського-Ляшка

http://svetiteni.com.ua/vibori-ukrainskiy-fenomen-yanukovicha-poroshenka-zelenskogo-lyashka

1. Якщо Мураєв проти Юлії Тимошенко ТАК САМО - як і російські "ватнікі" - і в цьому вони єдині як з колишніми регіоналами, так і з західноукраїнськими "щирими українцями" типу Забужко чи Тараса Стеціва, Тараса Чорновола, Степана Хмари - то це лише означає - що антиюліанці із Заходу України хочукть не боротися з олігархією - а замістити їх СОБОЮ! Вони - претенденти на статус олігарха - так що перед виборами саме це ми мали б підкреслювати. І це буде нам на користь, бо спростить ситуацію Адже і Саакашвілі теж у таборі антиюліанців. У всякому випадку - його висуванці - вже точно! 
Хоч повторюй за Карлом Марксом з його "Макніфесту": "Привид бродить Україною, привид Юлії Тимошенко!...". Далі Маркс перелічує - хто злякався привида - ми вже згадали трохи вище по тексту...

Зараз, коли ясно, що за допомогою Зеленського досягнутий олігархічний консенсус -спостерігаємо за діями УСІХ ланок такого консенсусу проти Юлії Тимошенко та її партії. Поки що це їм вдається через відсутність підйому українського громадянського суспільства. Це означає - що Україна і далі приречена на низку важких трансформацій української держави, доки не визріє до дорослого стану середньостатистичний українець. Коли він вжахнеться - що його чекає у недалекому майбутньому, якщо він зволікатиме.    


Комментарии

Оставить комментарий