<span class=' bold ' >С.О. Напередодні виборів - створення атмосфери керованого хаосу </span>
01 августа 2018

С.О. Напередодні виборів - створення атмосфери керованого хаосу


Станислав Овчаренко

Див. відео: Про цивілізаційний вибір взагалі і до чого вибори в Україні?

http://svetiteni.com.ua/pro-tsivilizatsiyniy-vibir-vzagali-i-do-chogo-vibori-v-ukraini

Головне питання до "Нового курсу" Юлії Тимошенко - ШО РОБИТИ з існуючим олігархічним режимом? Адже сил на його повалення поки що ненедостатньо. Але без повалення такого режиму - найрішучіші опозиціонери та революціонери будуть ВИМУШЕНІ вести перемовини з олігархами та йти на поступки ЗА РАХУНОК НАРОДУ. Тобто при сплячому народові перемовини з олігархією НЕМИНУЧІ. Захід нас в Україні погано розрізняє - ми усі "на одне обличчя". Гірко, але факт.

Я не раз писав про НЕМОЖЛИВІСТЬ з боку олігархії поступитися монополією на владу. 
Але зараз - унікальна ситуація: у олігархії НЕМАЄ безумовного та авторитетного кандидата на посаду президента. Криваві фальсифікації? Проте невідомо - у що це виллється. Як діє історичний паралелограм сил? Адже лише "знизу" здається, що "від нас нічого не залежить".

Владі вдається навіяти саме таку думку, притаманну вихованому соціальному атому. Але влада олігархії (дорослі люди!) - знають, що це не так чи не зовсім так. 
Саме тому поруч з організацією майбутніх фальсифікацій та провокацій - вступає в дію організація ШТУЧНО створенного, КЕРОВАНОГО хаосу.

Саме тому вбивства, отруєння, побиття, штучні аварії і все таке повинні створити атмосферу хаосу, невизначенності, страху. Адже у нас граничне ослаблене громадянське суспільство - як це притаманне УСІМ суспільствам, що вийшли з тоталітаризму. Ще Достоєвський в "Бєсах" писав, що "время от времени будут устраивать судороги...".

Ось прийшов час створювати штучні суспільні судоми - бо інакше НІЯК не переконати населення вибирати чергового олігархічного висуванця. Порошенко, до речі, не зовсім кваліфікований диктатор, як, скажімо, Ердоган, Лукашенко чи Путін. Саме тому олігархія гарячково шукає того, хто смертельно втомленому та заляканому населенню зможе навіяти, що саме він є осередком хоч якогось спокою. Пасивні люди дуже люблять спокій - особливо там та тоді, коли він принципово неможливий.


Комментарии

Оставить комментарий