<span class=' bold ' >С.О. Нам потрібна нова армія! </span>
20 апреля 2017

С.О. Нам потрібна нова армія!


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Україна: системна "чорна діра" від державної влади" 

http://svetiteni.com.ua/ukraina-sistemna-chorna-dira-vid-derzhavnoi-vladi

Ірині Магрицькій - переселенці з Донбасу:
1. Коли ЗА СПИНОЮ ворог - перед фронтом ворога не перемогти. Є якійсь майже арифметичні істини - які потрібно знати українцям. Якщо тримати у пам'яті якійсь постулати - то успіху, перемоги ЗАВЖДИ можна досягти.

2. Але тут українці дуже різко відрізняються не лише від євреїв-іудаїстів, але і від протестантів, протестантських націй, які історично повертаються фактично до етики іудаїзму - примату розуму над почуттями та нерозумними емоціями.

3. Отже: якщо ми знаємо це - нам потрібна НЕ ЦЯ армія, як уламок радянської армії - нам потрібна ІНША національна армія, тим більше ІНША спецслужба типу Моссад Ізраїлю.

4. Але для цього, за прикладом навіть не євреїв просто, а ізраїльтян - потрібно знищувати "СВОЇХ" ворогів або вільних чи невільних зрадників. (генерал Рабин).

5.Інакше - тотальне зубожіння населення, яке полишила їх краща українська спільнота - творча меншість української нації.

6. Медведчук та поліцейські чини НЕ КРАЩЕ сепарів. Саме новий український Моссад повинен відслідкувати усіх, хто кликав Путінські війська та Росію в Донбас - і їх потрібно виштовхати в Росію - на омріяну ними Батьківщину. 
Але не з Порошенком та Гройсманом це робити.
Мирно та виборами їх також не усунути... 
Це - теж аксіома.


Комментарии

Оставить комментарий