<span class=' bold ' >С.О. Нам потрібен ідіот-президент! </span>
09 апреля 2019

С.О. Нам потрібен ідіот-президент!


Станислав Овчаренко

Див. відео: Вибори: Український феномен Януковича-Порошенка-Зеленського-Ляшка

http://svetiteni.com.ua/vibori-ukrainskiy-fenomen-yanukovicha-poroshenka-zelenskogo-lyashka

1. Нам потрібен ідіот-президент! Олігархічний лад мирно скинути не вийде. Саме тому потрібно мати найслабшого, навіть дурного "диктатора" - щоб незабаром разом з ним скинути увесь олігархічний устрій разом з Зеленським. Порохоботи хочуть бути "радикальніше" якщо переможе Зеленський. (Мочанов, Муждабаєв) Його потрібно вибрати, щоб скинути. Він історичне "моющее средство" революції. Мимоволі. Дивіться на все діалектично - у процесі. ЮВТ - правильно говорить- ми ЗА НИХ не відповідаємо. Дурний супротивник - це добре! Вивести Порошенко з гри та з його статків - який стрес буде!
102 роки був слабкий Олександр Керенський - якого (спочатку) підтримали більшовики проти Корнілова, потім розібралися і з Керенським...Як такий варіант?

2. Ясніше: з Зеленським Батьківщина може перемогти восени на парламентських виборах (вже без Порошенка). Адже з Порошенком до осені зачистять усіх. Невже не ясно? Подивився Дурдом, порохоботи мучаються і хочуть насилля. Так що при перемозі Пороха насилля буде обов'язково, щоб зацементувати абсолютну владу.

 


Комментарии

Оставить комментарий