<span class=' bold ' >С.О. Надія Савченко як наслідок агресивного невігластва </span>
23 июля 2017

С.О. Надія Савченко як наслідок агресивного невігластва


 

Станислав Овчаренко

Див. відео: Світ такий, навіть в Україні – якими є люди самі по собі 

http://svetiteni.com.ua/svit-takiy-navit-v-ukraini-–-yakimi-e-lyudi-sami-po-sobi 

 

 

Рік тому: за цей час Надія Савченко зробила свій вибір - стала трохи вдосконаленим культурним Мауглі - і тоне у багнюці власної зарозумілості. Але там, у болоті їй добре платять, вона їсть чого не їла раніше, вдягає, чого раніше не вдягала, спілкується з тими, хто раніше її не міг бачити навіть впритул. Тепер вона у примітивному вигляді повторює помилку Наталії Королевської яка на гроші Ахметова з'їхала з рейок здорового глузду. Наступні грізні події злижуть і Мауглі і його вдосконалений варіант...

Прослухав Надію Савченко про пробачення перед Донбасом. Перед "матір'ю з того боку". І всю провину поклала на владу України за 25 років. 
Влада України дійсно не цяця - ніхто не сперечається. Але ось що цікаво: Донбас історично НЕОДНОРАЗОВО був "на тому боці". Як араби вже з 1948 року ВЕСЬ ЧАС "на тому боці". І Голда Меїр казала, що ми хочемо миру, але вони хочуть нашої смерті - на цьому важко помиритися. Те саме і з Донбасом, тобто з частиною "русского мира" в Україні. Ми з 2004 року хотіли миру з Донбасом, але Донбас нас ненавидів лютою ненавистю і в 2004 році, і в 2014 році - ще ДО війни на Сході України. "Діти тієї матері" та самі матері зупиняли українські танки та БТРи в Донбасі ще ДО смертей на фронті. Вони хотіли з люттю НАШОЇ смерті - але отримали свою. Вони хотіли зруйнування "бандерівського Києва" - отримали руїни власних хат та мікрорайонів. Хотіли загнати нас у підвали - опинилися САМІ у цих підвалах. Вони, з Донбасу весь час висували НАМ потвор типу Януковича, Єфремова та інших. Сам Петро Порошенко - духовний союзник саме ТАКОГО ворожого Донбасу, не проукраїнського. 
В минулі епохи Донбас був оплотом більшовизму, у більшовків теж були матері.... 
Але донбаські матері, як арабські не сприймуть ні наших пробачень, ні подивляться на проблему з пташиного польоту. У нис виключно "ковбасні" настрої - і вони ладні зітерти з лиця земли власних односельців, яких запідозрять у проукраїнських настроях. 
І це - НОРМАЛЬНО у вимірі світової історії. Є на світі багато народів, які не терплять один одного: араби та євреї, хорвати та серби, хуту та тутсі, українці та московіти, монголи та китайці, китайці та в'єтнамці...
Таких антагонізмів у світі багато - Надія ж Савченко все розглядає на ПОБУТОВОМУ рівні, тобто в межах одного дня та одного людського контакту, а це неправильно - історія говорить, що зблизька обов'язково викривляється кут зору. Наївність у неї виявляється дуже агресивно - їй не розповіли, що для таких суджень на великий загал потрібні спеціальні знання, про які вона не має уявлення. Партії "Батьківщина " та самій Юлії Тимошенко доведеться дуже часто відмежовуватися від її точки зору, щоб себе не компрометувати.
Як видно - Надія Вікторівна підвела риску під навчанням з елементарних речей - і збирається проповідувати таке, від чого доведеться хапатися за голову. а наші вороги будуть втішатися з її, м'яко кажучи, наївності. Enfant terrible як кажуть французи - тобто жахливе дитя - в перекладі.

 

 

 


Комментарии

Оставить комментарий