<span class=' bold ' >С.О. Надія Савченко сама свідомо вибрала власну роль  </span>
05 июня 2018

С.О. Надія Савченко сама свідомо вибрала власну роль


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Всесвітньо-історична поразка комунізму по Марксу і олігархія в Україні"

http://svetiteni.com.ua/vsesvitno-istorichna-porazka-komunizmu-po-marksu-i-oligarkhiya-v-ukraini

Два роки тому: Щодо Наді Савченко. Шкода, але вона СВІДОМО захотіла залишитися в стані політичного Мауглі. Її сценарій, її свідомий вибір. Не шкода вже - вона свідомо вибрала роль політичного Мауглі. Але одночасно - і роль провокатора - адже ЗНАЛА, що в країні є люди, які готові були йти за нею, навіяні її "простотою та чесністю" - і піддала цих людей дочасній розправі у найближчому майбутньому. Але два роки тому хотілося думати інакше. Ні, падати - солодше і легше, ніж ставати над собою...    

1 июня 2016г. 
Якщо коротко: 
Галас навколо Надії Савченко - сильне перебільшення розпечених мізків друзів та супротивників. І тих, і інших. Демонізація буває негативною і позитивною також. Бажано зараз утриматися від поспішних висновків. Звичайна українська негативна риса замінювати мораллю там, де потрібен тренований інтелект. Вірно - моральна людина зробить УСЕ, щоб бути на висоті власної трагедії життя, на висоті власного стану - але для цього потрібен час. Ажіотаж - не на користь саме самій Наді - тут темна гра політиканів та просто публіки, яка втратила чи не мала сітки координат у власному мізку. Дива не буває - і ми скоро побачимо, наскільки природний потенціал мужності, витривалості, хоробрості доповнюється ще і обачністю не піддатися стихії гарячкового самовизначення за будь-яку ціну. Я вже писав про небезпеку "мідних труб". Вогонь та воду вона пройшла. Навіть Констянтин ,Боровой додав свою частку до цього нездорового ажіотажу. Адже при необачних діях герой може швидко "здутися". 
Зараз політикани хочуть та мають три варіанти "хотєлок": 
1. Відірвати Савченко від Тимошенко (див. Борового) 
2. Якщо не вдасться - відправити подалі - навіть в ПАРЄ, аби не в Україні. 
3. Тотальна дискредитація - "знайти" компромат та звинуватити у чомусь чи проголосити її "неадекватною". 
Досвідчені політичні шакали та вовки ЗАВЖДИ зуміють скористатися політичною наївністю солдата. Історія України знає багато прикладів достойної поведінки на війні та зламу на стадії політичного чи дипломатичного самовизначення.


Комментарии

Оставить комментарий