<span class=' bold ' >С.О. Моралізування щодо традиційних цінностей</span>
07 июля 2018

С.О. Моралізування щодо традиційних цінностей


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Виступ Юлії Тимошенко на Українському форматі та розмаїття думок"

http://svetiteni.com.ua/vistup-yulii-timoshenko-na-ukrainskomu-formati-ta-rozmaittya-dumok-

 Що таке "традиційні цінності"? Не переймайтеся - бо швидко набіжать темні потвори, що захочуть керувати Вашою повсякденною поведінкою - з зиском для себе, звичайно. Як у Гітлера, наприклад. Чи Талібан в Афганістані. 
"Традиційні цінності"? Не знаєте що це таке? І я не знаю і не маю знати - бо кожна людина має СВОЇ уявлення, що це таке. Але в нашому випадку заклики до "традиційних цінностей" - ДУЖЕ політично небезпечні - бо за кожною моралізацією щодо традиційних цінностей - ховається нахил до встановлення ДИКТАТУРИ, яка буде спочатку вдаватися до моралізування для позасудових розправ, конфіскацій майна, побиття та нищення тих, хто, на думку "традиційних" моралістів не є носіями таких принципово невизначених понять як "традиціоналізм". НЕПОТРІБНО перелічувати риси традиційних цінностей - бо за цим переліком стирчать вуха православного чи мусульманського "Талібану" який спрямовується проти "виродків людства" (яких радиціоналісти призначать такими). Нацизм також розвивався з заклику "відукнутися на заклик крові та національного грунту". Тобто пошук традиційних цінностей шукається - щоб знаходити та цькувати тих, хто, на їх думку, таких цінностей не має. Саме тому нам ПІДСВІДОМО навіюється думка - що у минулому був "золотий вік", коли панували саме такі традиційні святі цінності , які потім втрачали через моральну порчу. І яку треба хутко лікувати залізом та кров'ю. Зараз продукується натхненно міфологічне "мислення" (це мисленням називати не можна) - з якого виходить, що одні люди повноцінні тому мають бути повноправними - інші, виродки, неповноправними - і бажано це закріпити юридично. Диктатори часто полюбляють сваволю та поневолення оформляти писаним законом - адже неповноцінних треба виховувати... Поки що досить. Дайте людям спокій - дайте їм самим визначитися - як їм жити так кого слухатися і чи взагалі слухатися. Ще раз за "традиційною" моралізацією стоїть страшне моральне, культурне та взагалі інтелектуальне спустошення українців - якщо вони не відчувають сморід агресивного невігластва.

На фото - будинок видатного німецького філософа Іммануїла Канта. Російські спадкоємці саме так бережуть дійсні цінності...   


Комментарии

Оставить комментарий