<span class=' bold ' >С.О. Майдан неможливий. Про закономірності революції</span>
05 августа 2017

С.О. Майдан неможливий. Про закономірності революції


Станислав Овчаренко

Див. відео: Україна в світлі американських санкцій. Яка вона? 

 http://svetiteni.com.ua/ukraina-v-svitli-amerikanskikh-sanktsiy-yaka-vona

 

Ігорю Дехто та іншим: 
Перечитайте Лісника, Леніна та інших. Можна Лебона.

Який Майдан, який мільйонна площі?

І ХТО буде тікати? Адже олігархи - бандити, які звикли ризикувати життям своїм та не берегти життя інших.

Так що не Майдан - а організація революціонерів, яка мусить очолити та внести порядок та дисципліну у стихійний бунт - інакше все буде розгромлене заздалегідь.

Ленін правильно писав, що "революція - це рух мас". Але цьому рухові має передувати ідеологічна та організаційна робота серед активу. Політичному перевороту ЗАВЖДИ передує переворот світоглядний, філософський, етичний.

Потім з"являється фольклор, який супроводжує революцію. У французів виникла "Марсельєза" в Росії було досить революційних гімнів та пісень.

В Україні зараз обурення населення - є, але революційного піднесення - ще немає. Адже НІХТО не хоче достойно переховати героїв, помститися вбивцям, імена яких відомі.

Якийсь солдатик проголосив голодування - і це проти вовків та пацюків, яким себе не жаль, не те, що якогось солдатика. Олігархія вижила у криваві 90-і, дала нове покоління керівників - а їх опоненти все ще в логіці позавчорашнього дня.

Олігархія ЗНАЄ - що насувається четверта технологічна революція в світі - і гарячково шукають В СВІТІ своє місце як рант"є (в ідеалі).

Але доведеться займатися брудною роботою пропагандистів відсталого світу та бойовиків - теж відсталого "третього світу".

Для цього потрібно виточити якнайбільше фінансів та крові з українців. Вже назавтра. Яке голодування, який Майдан? Його просто обійдуть стороною. Як у світі обійдуть стороню великі маси непотрібного в виробництві населення, яке не хоче навчатися чомусь важливому та завчасно...


Комментарии

Оставить комментарий