<span class=' bold ' >С.О. Лист Юлії Тимошенко сфальсифіковано С. Кошкіною, але чомусь мовчить Яценюк</span>
04 июня 2013

С.О. Лист Юлії Тимошенко сфальсифіковано С. Кошкіною, але чомусь мовчить Яценюк


Станіслав Овчаренко

Див. відео "Влада Януковича: "А що ви нам зробите?

http://svetiteni.com.ua/vlada-yanukovicha-a-scho-vi-nam-zrobite

Юлія Тимошенко є стрижнем нашої опозиції у цілому, щоб хтось не казав. Удар по ній - це удар по нас.

 

Вона краще нас знає, що вести переговори з диктатурою не можна! Тим більше в нинішньому становищі.  

 

Ми вже наводили докази того, що Юлія Тимошенко НЕ МОГЛА написати такого внутрішньо суперечливого листа. Тим більше надрукувати спочатку в "Лівому березі" - провладному ресурсі, де друкуються Яхно, Піховшек чи Семен Глузман.

 

Тепер Соня Кошкіна "у чотири руки" разом з Віталієм Портніковим щосили закликають згорнути акцію "Вставай, Україно" разом з антифашистськими мітингами.

І більше того - сфальшована "Юлія Тимошенко" "напівживій опозиції" радить сісти за круглий стіл з владою Януковича. І Портніков радить її послухатися!

Кого? Сфальшованого фантома?

 

Проведена з боку влади блискуча спецоперація: ізольована Юлія Тимошенко не може спростувати або підтвердити зміст цього листа - і це викликає сум'яття у колі її прибічників. Як, саме вона закликає примиритися з цією владою, де "вони міняються з бандитами спортивними костюмами та мундирами"?

 

Знаючи поверховість та довірливість українців - вдалося втягнути у дискусію з сфальшованою тінню, яку навіть як слід не вибудували - адже зміст та стиль обох частин листа не співпадають.

Мета - дуже проста: замулити джерело інформації з-за грат, викликати недовір'я до інформації від лідера опозиції.

Але тут серед її прибічників виникає психологічний бар'єр: "Не може Соня Кошкіна так грубо працювати!"

 

Може, ще й як може! Адже ми неодноразово говорили, що "об'єкктивні" та "чесні" типу Кошкіної, Вікторії Сюмар, Мустафи Найєма надто узгоджено працюють з нашими регіоналами та правоохоронними органами Сім'ї. Чим більше спрацюють "чесні та об'єктивні", тим менше роботи для міліції та приватних бандитів. Дуже логічно. Для цього і тримають людей, згодних на спецоперації. Усі диктатори мали таких "чесних та об'єктивних". У Сталіна були, наприклад, Кольцов або Ілля Еренбург. Останніх на Заході сприймали як "порядних" - як обличчя сталінського режиму.

Ще раз: Юлія Тимошенко не могла закликати до капітуляції перед загрозою повної диктатури Сім'ї та їх парті регіонів, яку на Заході називають Thuggish Party, тобто "Бандитською партією".

А сайт "Батьківщини" досі тримає цей витвір, навіть погано сфабрикований...               


Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий