<span class=' bold ' >С.О. Лісник та ялові націоналісти...</span>
17 марта 2020

С.О. Лісник та ялові націоналісти...


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

Про яловість націоналістів, чия "рука не здригнеться"...
Просте питання (без грубощів):усім начебто прихильникам опозиції та лютим супротивникам Тимошенко та Батьківщини. Вам не подобається ЮВТ та "Батьківщина" проти Порошенко (повіримо на мить...) - ХТО для вас лідер та ЯКА політична партія замість неї?
Для мене Олег Мужчіль - також лідер, який дочасно загинув - бо Порошенко з Яценюком, Аваковим та інишими його ВЧАСНО вирахували. Але за життя Олега (Лісника) щось про нього не чув як лідера думок та дій. Не йде мова про його ГІДНЕ поховання.
НІХТО з "крайніх націоналістів" не веде мову про перезаснування нової військової розвідки, нової армії, яка не матиме нічого спільного з радянською. Але все це - ПІСЛЯ усунення від влади олігархії.
Створювати Антикорупційний суд (фактично - Антиолігархічний) в умовах існування олігархічного режиму - маячня. Як і нову армію чи поліцію. Поліція не могла не перетворитися у преторіанську гвардію диктатора. Яроші вже хочуть бути такими охоронцями режиму - не країни, бо за це краще платять. У Стародавньому .Римі преторіанцям імператорів теж платили вдвічі більше, ніж "просто" легіонерам. (Через що Рим і загинув). Волкер говорить, що потрібно карати за торівлю з Кримом? Чому це не говорить президент України?
Але перемогти олігархію можливо лише при наявності лідера та партії. Питаю юлефобів - ХТО з "Вашого" боку? Потім вже інші питання...


Комментарии

Микола Ч. 2020-03-22 19:43:01

Не "дочасно загинув", а ПЕРЕДЧАСНО. Учіть укр. мову.

Оставить комментарий