<span class=' bold ' >С.О. " />
06 мая 2018

С.О. "Квадратура кола" антиолігархічної революції


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Що об’єднує та розрізняє вірменську та українську революції?" 

http://svetiteni.com.ua/scho-ob’ednue-ta-rozriznyae-virmensku-ta-ukrainsku-revolyutsii-

Є часте питання "про що ви думаєте". 
1. Ось п

1 Ось про що: Загибель п'ятьох а потім більша ста з "Небесної сотні" не можуть бути гарантією перемоги над олігархічною диктатурою, що є криміналізованим спадкоємцем диктатури комуністичної.

2. САМЕ ТОМУ зупинилася ідея Майдану та жертовність майбутніх героїв нації та революції. Адже ми НЕ залякані, НЕ розгублені і НЕ здалися. Але нецікаво передати владу від Порошенка до клоуна типу Ляшка тільки тому, що злякалися некерованого хаосу в державі.

3. Отже не можна не відповідати на питання - "що далі - після олігархії Порошенка?". Адже ми у логічному "квадратурі кола": ми - за демократію - але перемогти революція "по закону" НЕ може - бо є суцільним порушенням законів, написаних старим режимом.

4. Таким чином - революційна меншість, якщо вона переможе - НЕ повинна проводити загальні вибори до знищення старої олігархічної еліти - згадаймо досвід Грузії та України 2004 - 2014 р.р.

5. Саме революційна хунта має вичистити не лише Донбас та Крим, але і Усю Україну від впливу та статків олігархії.

6. Тільки З ЦЬОГО моменту буде рішуче звільнення України не тільки від Росії - але і призведе до повалення диктатури Лукашенка в сусідній Білорусі, розпад Російської імперії почнеться за допомогою України кавказьким народам проти Кремля, тобто Україна отримає пасіонарний імпульс для цивілізаційного сплеску - і різкого підйому ролі України в Європі та світі, що повалила спадкоємців комуністичної диктатури у себе та сусідів.

7. Тільки це можливо лише силою та волею активної меншості. Не за допомогою олігархії, а ЗА РАХУНОК олігархії (примусово). 
Але для цього повинна відбутися філософсько-психологічна підготовка суспільства. Усім революціям передувала революція філософська, культурна - без винятків.

8. Але тут немає чого робити тим "митцям", що пропонують нам відмовитися від нашої території - в надії, що Росія Путіна цим задовольниться.

9. Ні - вони недоговороздатні абсолютно - як і наша вітчизняна олігархія. У яких відібраних "будок" - безліч. На які милуються всілякі забужки...

10. Але ще: кримінальна олігархія ЗНАЄ - що непотрібно УСІХ репресувати - досить дискредитувати лідерів, що їм опонують.

11. Навіть у США(!) вони спряли перемозі Трампа і зараз наміряються допомогти Ле Пен у Франції, проти Меркель - в Німеччині...

12. Ні - війна в 1945 році не закінчилася - вона продовжується як міжцивілізаційна між Кремлем та рештою Західного світу. І режим Порошенка - на боці Кремля як класові брати та союзники.


Комментарии

Оставить комментарий