<span class=' bold ' >С.О. Критерій: чим ми готові поступитися чи ризикнути? </span>
23 августа 2017

С.О. Критерій: чим ми готові поступитися чи ризикнути?


Станислав Овчаренко

Див. відео:"США та Україна перед великими випробуваннями, взаємний зв'язок" 

http://svetiteni.com.ua/ssha-ta-ukraina-pered-velikimi-viprobuvannyami-vzaemniy-zvyazok 

 

1. Ось критерій: чи готові загони самооборони підприємців СПАЛИТИ техніку рейдерів, що крушать МАФи? Адже власність священна незалежно від розміру - чи не так? Віталій Кличко назвав підприємців Ліосової, яких розорили - "сранью господньою". Хтось образився? Зробив висновки? Адже саме київський мер руйнує основи приватної власності в Києві! Хтось постраждав з тітушок?
Але загін самооборони (профспілка підприємців) мусить мати сталу організацію - керівника, кадри активістів та зброю. Можна холодну. Прийоми рукопашного бою. Ієрархія команди та послуху командиру. У Франції 1848 року буржуазіія мала свою Нацгвардію революції. Тобто профспілка, каса взаємодопомоги та загін оборони. Але для усього цього - усвідомлення необхідності такої громадської інфраструктури. Бо може знадобитися і нелегальна складова, юридична...

2. 1. Люди наші хочуть "просто жити". Ходити на роботу, милуватися на природу дбати про діточок, любитися і багато чого у мирних умовах життя. Бути щасливими та заможними. 
Хто проти? 
2. Сама природа речей у природі та людстві. Імануїл Кант іронічно писав, що люди хочуть миру та злагоди. Але матінка-природа краще за нас знає, що саме нам потрібно для розвитку та виживання нас як виду, антропологічного, національного, особистого. 
3. І саме тому людство воює, вбиває і робить багато чого ще. Золотий вік англійського селянства був у ХУ1 столітті. Але початок промислового перевороту зігнав селян з їх затишку та перетворив на бездомних і злиденних. Проти яких написали криваві закони - бо були зігнані з земель та не мали чого заробити. 
4. Таке було майже в кожній країні Заходу - досить згадати Тридцятилітню війну в Німеччині - де втратили від половини до двозх третин населення. (1618 - 1648р.р.). 
Це - після того, як Німеччина була самою розвинутою країною Європи в ХУ1 сторіччі. Але потім - повоєнна пустеля. 
5. Розквітла Італя Х1У - ХУ століття - занепала від відходу головних тороговельних шляхів в Атлантику. Далі - занепад до Х1Х сторіччя. 
6. Так що Україна - не унікальна у своїх проблемах - справа лише тому, що ми живемо у минулому Західної Європи - яка забула власні нещастя. 
7. У нас зараз - інтелектуальне спустошення через масовану еміграцію кращих серед нас. І лють проти варварського режиму послаблюється бажанням полишити народ, який на виборах продається за "гречку". 
8. І що виросте швидше - лють народу чи його виїзд - це як задача на вливання та виливання води з басейну чи вани. 
9. Історія робітничого руху доводить, що вартість робочої сили залежить не лише від цінності праці як такої - але і від здатності відстоювати власні права. 
10. Я вже писав, що приватна власність ствердиться лише тоді, коли володар найменшої торговельної точки буде захищати майно зі зброєю, а не скиглити чи голодувати під держадміністрацією. Власність і зброя - речі невід"ємні одна від одної. 
11. Отже ніякої хули на олігархію говорити не слід - ми досить знаємо її природу. Треба, щоб ця отруйна природа припинила існування будь-що. 
12. Ще раз: Зараз робітники мають захищати свого опонента - малий та середній бізнес. 
13. Олігархію неможливо ні звільнити ні посадити - хоча б через належність самих суддів до олігархії. Крок назад у добробуті ніхто робити не буде. Саме тому - попереду або смерть держави, або дике поле козаччини, тобто псевдодержавності.


Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий