<span class=' bold ' >С.О. Касьянову. Дещо про політичну та військову психологію...</span>
12 сентября 2017

С.О. Касьянову. Дещо про політичну та військову психологію...


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Чим Україна відрізняється від інших (успішних) країн?" 

http://svetiteni.com.ua/chim-ukraina-vidriznyaetsya-vid-inshikh-uspishnikh-krain

1. Цікаво - Касьянов хоч щось прочитав з фахової літератури про устрій держави? Адже "жорстких воїнів" ми вже набрали і в парламент, а чемпіона світу з боксу - мер Києва! Треба ще жорсткішого, це як? Щоб гарчав я собака. Як пересічному громадянинові розрізнити жорсткого воїна і інтелігентного тюхтія? А - зрозумів! Надлишок інтелекту - для Касьянова ознака нежорсткості, а грубість - ознака чесності! Невміння висловитися - ознака ділової людини! Тоді Савченко - це саме те! Шкода, що баба. Бо "жорсткі воїни" - це як Юрій Береза, наприклад... Або Дейдей....

2. Ще раз про Касьянова 1:
Я ще раз питаю: чи цікавляться у нас світовою науковою думкою, чи вчать уроки історії, чи засвоїли якійсь елементарні речі такі люди як Касьянов? Адже з азів знання історії випливає, що військві як правило, НЕ МОЖУТЬ очолювати політичні проекти - бо у військові йдуть люди, які приготувалися виконувати накази, а не виявляти владну політичну інівціативу. У нас, українців є забобон, що людина, яка "мужньо виглядає і зайвого не говорить" і є справжній вождь. Саме через це Україна завжди програвала - бо можна, як справедливо говорив Ленін (геніальний політичний мислитель) можна бути особисто мужнім, але політично боягузливим. Для рішучості військового керівника потрібна ЗОВНІШНЯ легитмізація дій - з боку держави чи політичної сили, яка надає смисл діям військового революційного керівника. Навіть Лісник був ідеологом революції, але у нього не було свого політичного проекту і за ним не пішли люди. Ізольована сильна людина стала легкою здобиччю організованної олігархічної сили - і розправа над ним була безкарною. Так що Касьянов - "мужній" базікало, який заплутує мізки пересічному українцеві, бо виходить не з професійного знання - а з ПОБУТОВИХ уявлень про державу та політику. Це - шкідливо - бо вносить "моральний" хаос у свідомість.

3. Про Касьянова - 2.
Політика НАБАГАТО СКЛАДНІШЕ за суто військову справу. Щодо РНБО - Багдашкін пав жертвою пропаганди наших спільних ворогів. Ми усі запбули, що ТОДІ українці НЕ були готові стріляти у будь-кого. Був психологічний бар"єр - як зараз охорону диктатора розглядаємо як "своїх хлопців" - а це НЕ ТАК. Так що воєначальник НЕ може бути політичним керівником. Як правило. Так що доки не буде внутрішньої рішучості в українцях - ніякий "мужній керівник" не з"явиться. Керівник з"являється з людського "бульону" - який виникає з дійсного, реального руху народу. Це - дещо стихійний процес. Партійні керівники лише готують передумови для організації хаосу у систему. Тимошенко найкраще до цього підготовлена. Тому її і бояться. Ворог - краще знає, хто ЇХ ворог. але з нашого боку каша в голові заважає це усвідомити. Так що корифеї диктатури дуже турбуються про те, щоб підтримувати НАШУ свідомімть в безсилому хаотичному стані. Тоді і їх силовикам менше роботи. "Мужніх" ВОНИ бояться найменше.


Комментарии

Оставить комментарий