<span class=' bold ' >С.О. Камінь спотикання: українська освіта </span>
14 января 2018

С.О. Камінь спотикання: українська освіта


Історико-філософські нотатки.

З розшаруванням українського суспільства олігархи та інші заможні люди посилають своїх дітей за кордон - а нам впарюють думку про шкідливість учнівського перенавантаження та про полегшення змісту шкільної програми. 
Але ми НЕ знаємо - ЧИМ зайняті лідери світової педагогічної думки. 
Але НІХТО на Заході не виступає проти викладання точних наук, які привчають до культури мислення, логічної послідовності та вміння робити висновки і використовувати практично для заробляння на життя - у кінцевому рахунку. 
Мало того, що потрібні точні та гуманітарні науки - але потрібно викладати в школі основи ФІЛОСОФІЇ! Це знають та давно впроваджують в США (ЛІпман) - Південній Кореї, Японії, Німеччині, Франції і інших країнах. 
Це потрібно для того, щоб отримані знання "не зависали" як щось потойбічне - а сприяли розвитку особистості та її творчих здібностей. Спрощення картини світу - не через відмови від пізнання - а через, навпаки, заглиблення у предмет. Але нашим легковажним православним українцям це часто нецікаво. 
Але МЕНІ нецікаві такі люди - якщо ви потрапляєте до ями через інтелектуальну недбалість, байдужість - гиньте - ви САМІ обрали долю свійських тварин, які не стали господарями власної долі ЗАВЧАСНО!Комментарии

Оставить комментарий