<span class=' bold ' >С.О. Історично: Дещо про освіту та інтелект у євреїв та українців </span>
20 сентября 2016

С.О. Історично: Дещо про освіту та інтелект у євреїв та українців


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Україна на порозі тотального внутрішнього зіткнення" 

http://svetiteni.com.ua/ukraina-na-porozi-totalnogo-vnutrishnogo-zitknennya 

 

1. Хочу нагадати, що я писав про неповагу НЕ до формальної вищої освіти - а саме до інтелектуальної індивідуальної творчості як такої. Люди плутають ці речі - а це не одне і те ж.

 

2. Ще раз: українці "поважають" освіту як засіб досягти пристойного місця в житті - тобто кар'єри, бажано державної. Але не до цікавості саме до сфери інтелектуально діяльності як такої, "безкорисливо". Зрозуміло, що творчістю можна займатися - коли фахом займаєшся не 7-8 годин на добу, а ВЕСЬ ЧАС - заради предмету діяльності як такої. Розрізняйте.

 

3. Хто "надто" захоплюється предметною діяльніст'ю - над такими саме і підсміюються як "наївними". Але досконале знання предмету діяльності відкриває нові види можливостей - які корисливим "знавцям" і не снилися. Розрізняйте!

 

4. Друге: коли дитина народжується - природа щедро наділяє її здібностями. Але вони можуть відкриватися лише до певного часу - віку. якщо ні - ВСЕ! Віконце можливостей закривається назавжди. І євреї ВЧАСНО намагаються розкрити здібності дітей - поки вони не згаснули від незадіянності. З віком людина "тупіє" - якщо свідомо не розвиватися. Саме тому вимушено безталанні люди, які виросли - починають люто ненавидіти тих - кому віконця інтелектуальних можливостей відкрили батьки та любляче оточення. І поітм - лютий антиінтелектуалізм у формі антисемітизму, наприклад...

А поки що маленький Ізраїль поводиться як велика впливова країна світового масштабу. Україна - хоч і велика - почуває себе та поводиться як країна маленька за розміром та впливом...


Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий