<span class=' bold ' >С.О. Ідеальне та реальне в українській революції</span>
07 июля 2018

С.О. Ідеальне та реальне в українській революції


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Виступ Юлії Тимошенко на Українському форматі та розмаїття думок"

http://svetiteni.com.ua/vistup-yulii-timoshenko-na-ukrainskomu-formati-ta-rozmaittya-dumok-

1. Як щодо СИЛОВОЇ складової? Адже перед нами - кримінальна диктатура, яка знає, ЩО їх чекає у разі поразки? Як щодо експропріації олігархії - адже ресурси для реформи - лише ПІСЛЯ силової експропріації - більше нізвідки. ДЕ лінія зламу та точка неповернення до кримінального режиму? Які саме ризики нас чекають? Які сили спротиву під час після виборів? Мене більше цікавлять ПЕРЕДУМОВИ дійсно цікавого соціального проекту Юлії Тимошенко. Але без передмови про усунення олігархічного режиму - план виглядає як мрія.

2. Щоб щось розуміти в революційних процесах, потрібно читати геніального...Леніна! Вже пройшло століття - але уроки Леніна про революцію та рух мас - мають глибокий сенс. Усі події 1991, 2004, 2014 років - це "відмотування назад" подій революції 1917року - а саме Жовтневого перевороту, де усі тактичні ідеї та дії Леніна виявилися успішними на той час. 
Ми в наступному році будемо згадувати століття найбільшої геополітичної катастрофи світу під керіваництвом саме Леніна та ленінців. Зараз Україна щосили хоче випростатися з зашморгу комуністичної теорії та практики державного управління закритим суспільством. 
Наші опоненти - це уламки того комуністичного світу у вигляді "русского мира" та олігархічної влади Кравчука-Кучми-Ющенка-Януковича-Порошенка. 
Ми вже писали щодо Порошенка: він НЕ підприємець - він НІЧОГО не створив з підприємств, він лише привласнив собі те, що зміг, знаходячись при владі. 
Саме тому Порошенко та його оточення НЕ буде ні в чому домовлятися з Майданом ні завтра. ні післязавтра. Там, де великі гроші та велика влада - там немає ніякого компромісу, немає ніякого "слова офіцера" (блазня Луценка), немає НІЧОГО, на чому суспільство може порозумітися з цією владою. Усі вичікування та чекання - на користь більш мобільного держапарату, який посиленно готується до розправи з народним протестом. Ті, хто безкарно вбивав Білого, Костакова, Лісника - живі та почувають себе у безпеці - до тих пір, поки президент має потребу у їх послугах. 
Але ж ні: наша спільнота, озброоєна, але політично наївна як діти - ЧЕКАЄ, що "добрі люди" з влади зглянуться та випустять з в'язниць наших політв'язнів. 
НЕ ВИПУСТЯТЬ! Саме тому не будуть ні випущені на волю добровльці, ні знижені тарифи на комуналку, ні звільнені сепаратисти зі свої посад - НІЧОГО НЕ буде. Олігархія живе страхом суспільства, та вбивством тих, хто справді не боїться. Вбивство Лісника нічим не краще вбивства Нємцова в Росії - це ТІ САМІ ЛЮДИ - по обидва боки гладіаторського турніру дурних озброєних рабів. Це треба бути рабом за покликанням - щоб вважати, що можна перемогти зовнішнього ворога, маючи ТАКОГО САМОГО ворога в тилу на високих посадах. 
Майже вся Україна - суцільна наївна Надя Савченко - яка збирається домовлятися з хижаками про перехід на вегетаріанську дієту! Це - факт трагіфарсу української революції: вбиватимуть кращих - а "хороші" продовжать домовлятися з тими самими хижаками... 
Суспільство, як правило, відстає на два-три кроки від історичних завдань перед нацією. Кров - плата за злісне небажання розумнішати у власних ж інтересах...


Комментарии

Оставить комментарий