С.О. Гройсманізм як втілення олігархічного
05 августа 2017

С.О. Гройсманізм як втілення олігархічного "українства"


Станислав Овчаренко

Див. відео: Україна в світлі американських санкцій. Яка вона? 

 http://svetiteni.com.ua/ukraina-v-svitli-amerikanskikh-sanktsiy-yaka-vona

 

Про що думаю? Зараз нас будуть годувати "прогнозуванням" гідного неука Гройсмана. Це - від Фесенко та інших. Але в УСІХ прогнозуваннях завжди втрачають з поля зору факт того, що люди здатні сприймати дуже обмежене коло вимірів реальності (я - так само). Саме тому складна спіраль розвитку суспільної системи у прогнозах ЗАВЖДИ спрямлює лінію передбачень з точки зору сьогодення. До цього ще треба додати нечесність чи безвідповідальних проолігархічних звіздунів. 
Але їх прогнози можна згрупувати у дві колонки: 
1. Як не пнетеся - нічого у вас не вийде БЕЗ НАС, так що слухайтеся і терпіть. 
2. Фанфари: все буде добре - залишилося тільки трошки потерпіти та дочекатися (як комунізму, наприклад, типу "через четыре года здесь будет город-сад" (Маяковський). 
Є люди, які вдаються до ворожок, мольфарів, колдунів, екстрассенсів, політологів та журналістів імені Портнікова та ін. 
Все це перелічене - для перевтілення раціонально мислячих людей у зашуганих переляканих індивідів, які починають вірити у міфи, тобто у казки для дорослих. 
Але що цікаво - така сліпа віра починається з зухвалого "я нікому не вірю!". Брехня - припиняється віра в раціо, здоровий глузд та у свої власні сили. І перетворюємся у злобистих росіян, де ненависть висить у повітрі. 
Але все не так страшно - якщо спиратися на ВЛАСНІ сили та довіру до самого себе - і тоді знаходиш подібних до тебе теж притомних людей. Ілише на засадах горизонтальних зв"язків можна знайти людський - а потім і мінімальний ресурс для виходу з глухого кута. 
Але внутрішньоукраїнських проблем мирного виходу НЕМАЄ - це потрібно чітко зрозуміти. Бо нашою державою керують безкінечно ЧУЖІ та ВОРОЖІ прошарки, що склалися остаточно в 90-і роки. 
Це - вовки та пацюки, домовитися з ними НЕ МОЖНА, слухати їх немає сенсу. Їх фесенки, забужки, інші "інтелігенти" типу коротиче чи Богомолець - теж нам чужі і сіють ілюзії єдності олігархічної верхівки (рант"є) та народу. З цією владою розмовляти немає про що - хто це зрозумів та намагався діяти - загинув чи зазнав нападів з-за рогу. 
Попереду - четверта технологічна революція та вживання України у світовий глобалістський процес. Він страшний саме для олігархії - не народу, бо різко слабне монополія влади олігархії над народом - і цей страх намагаються навіяти саме народові. Народові ж треба цікавитися зовнішнім світом - щоб бути здібними у ньому жити. 
Бо нездібність є лише відсутність звички користуватися розумом та знаннями, які потрібно засвоювати ВЧАСНО. 
Попереду НЕ страшно, але страшно переступити через страх перед ворогами нашого життя всередині країни, які є союзниками ворогів зовнішніх. - путінців чи інших темних сил третього світу...


Комментарии

Оставить комментарий