<span class=' bold ' >С.О. Головне в освіті - самоосвіта!</span>
06 сентября 2018

С.О. Головне в освіті - самоосвіта!


Станислав Овчаренко

Див. відео: Що спільного між Порошенком, Путіним та Трампом?

http://svetiteni.com.ua/scho-spilnogo-mizh-poroshenkom-putinim-ta-trampom

На фото - музей філософа Імануїла Канта в Калінінграді - символ олігархічної освіти! 

Краща освіта - самоосвіта. Кращий мотив до навчання - не ззовні, а всередині людської особистості - тоді ніякий політичний режим НАМ не страшний - надто розвинуті зараз знаряддя комунікації... 

Бажаю українцям доброї освіти НЕЗВАЖАЮЧИ на справжні наміри олігархічної держави. Дітей олігархії ми не поздоровляємо - їх поздоровлять всілякі місс, містери, сеньори та мес'є разом з мадам... 
Їм наші проблеми нецікаві - у нас йде скорочення витрат на соціальну сферу взагалі - тепер треба довести людям, що саме освіта їм непотрібна, а треба бути "ближче до життя". Тобто - до смітника життя. 
Насмілюся стверджувати, що навіть комуністична держава більше опікувалася освітою, ніж держава олігархічна - і цьому є логічне і зрозуміле пояснення: 
1. Радянська держва мріяла про завоювання світу та світову революцію - інтервенцію. Для ЦЬОГО потрібна армія, для армії - освічені військові, військова промисловість, отже - і спеціалісти. Тому природничим наукам приділялося багато уваги. Коли кажеш "А" - треба проговорювати усю абетку військово-промислового комплексу. 
2. Олігархічна влада таких завдань на себе не покладає. Тому непотрібна справжня армія, військова промисловість, отже - і освічені люди взагалі. 
3. Саме тому зараз дуже гучно "співчувають дітям" - і навантаження велике, і відпочивати їм треба, і домашніх завдань непотрібно...
Але в Україні народилося громадянське суспільство, яке самостійно усвідомлює необхідність освіти як засобу виживання в непростому світі. 
Саме тому ми передусім поздоровляємо з Новим учбовим роком вчителів, які не втратили бажання до своєї професії, батьків, які хочуть дати своїм дітям гідну освіту, дітей, які всупереч бажанням олігархічної ворожої держави хочуть мати достойну освіту, широкий світогляд та мати конкурентні можливості як на ринку праці, так і на ринку виробництва товарів та послуг у якості власників. 
Головне побажання: вдивляйтеся у світ, де йде потужна технологічна революція і де ручній праці майже не буде місця. Не вірте "власній" олігархічній владі, де облудна сміттєва іногформація (тобто дезінформація) можуть засмітити мозок тим, хто хоч на хвилину їм повірить на слово. Яке для політичних шулерів нічого не варте. 
Культура у Західному світі завжди виростала "знизу" - з боку суспільства - так відбуватиметься і у нас - в Україні. Самим природним ходом речей буде не так, як хочуть прибічники олігархічної влади - а як цього побажають самі члени українського суспільства. Вже зараз хороші вчителі в приватному секторі мають та матимуть достойну платню - бо інакше нічого не буде. Але - буде - бо це є умовою виживання України як держави. 


Комментарии

Оставить комментарий