<span class=' bold ' >С.О. Головна помилка посткомуністичної олігархії України та Росії</span>
12 января 2019

С.О. Головна помилка посткомуністичної олігархії України та Росії


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Несумісність культур Росії та України та прогноз подій на наступний рік"

http://svetiteni.com.ua/nesumisnist-kultur-rosii-ta-ukraini-ta-prognoz-podiy-na-nastupniy-rik

Олігархія забула, що не можна ображати Захід своїм свинським втручанням. Свій народ - можна, якщо він це дозволяє над собою. Але російська олігархія Путіна Захід таки дістала. Через тісну співпрацю з Путіним, поступово Захід дістав і Порошенко. 
Зараз "наша" олігархія руками Коломойського вкинула в виборчу кампанію фарсову постать Зеленського - ми вже писали про необхідність для олігархії перетворити вибори президента на фарс, керований хаос. Але з тривогою чекаю. що фарсом не закінчиться - бо надто багато на кону для олігархії - тому цей фарс довниться трагічними подіями - замахами, насиллям - тобто фарс плавно перетече у трагіфарс. Слідкуємо за подіями. Поки що "пуляють" пропагандисти з оточення Порошенка - якщо не впораються - підключать приватних та державних силовиків...
Все як по підручнику...

"Корупція - казочки для дорослих дітей. Старих тілами та дітьми розумом і совістю (не люблю цього слова...). 
Оллігархи-посткомуністи порушили правила поведінки для власного виживання: не лізти у закордонні справи, особливо Заходу. Кіми існують з часів Другої Світової війни саме тому, що після 1953 року не втручалися не у свої справи. Кампучію визволили саме через втручання у справи В'єтнаму - ті і скинули Пол Пота. 
Але посткомуністи-олігархи Путіна та дехто з інших пострадянських країн почали втручатися в справи Заходу зсередини. Це і стало прорахунком путінців. Тепер запущено механізм знищення посткомуністичної олігархії і тих, хто підтримує Путіна у його справах. Це робить усіх, хто підтримує Путіна - токсичиним. 
У тому числі - в Україні. Але інерційно українська правляча олігархія веде себе самогубно. 2018 рік - коли вузли потроху почнуть розв'язуватися - і рік собаки буде боляче кусатися... на усі боки. Пасивні маси постраждають теж і в першу чергу. Не їли, але ригати доведеться...


Комментарии

Оставить комментарий