<span class=' bold ' >С.О. Голосуюча отара знову зіллє свою кращу національну меншість? </span>
18 октября 2014

С.О. Голосуюча отара знову зіллє свою кращу національну меншість?


Станіслав Овчаренко

Див. відео: "Війна як плата за незрілість нації, попереду - ще випробування..."

http://svetiteni.com.ua/viyna-yak-plata-za-nezrilist-natsii-poperedu---sche-viprobuvannya

 

Голосуючі пенсіонери в черговий раз зрадять тих, хто зараз на фронті проти путінської Росії. Бо підтримають головного сателіта Москви - Порошенка. Москва, у свою чергу, перетворюється на сателіта Китаю. Отже - наша голосуюча отара буде голосувата за сателіта який сам є сателітом Китаю... Абсурд.    

1. Зараз вибори як такі, мене зараз не цікавлять дуже. Населення ще не усвідомило, що можна ось так, в усіх на очах, здавати Українську територію під надуманими гаслами вічного миру з Путіним.

 

2. І вибори якось не пов'язують з пролитою кров'ю на фронті. Як  у дикунів статевий акт не пов'язують з народженням дитини.

 

3. Агітація, як видно, не досягає мети - бо психологічна спорідненість олігарха з бідними людьми виключає можливість вирішального впливу середнього класу та інтелігенції на вибори. Так було з Януковичем, довелося проганяти силою - так повторюється з Порошенком, який бачить у Путіні не мир, а саме союзника проти Майдану.

 

4. І шукає нагоди та сил для розправи з людьми з Майдану. Поки вдається лише залишати людей Майдану у котлах, дбайливо створюваних Путіним. Все настільки просто, що аж засліплює очі - і я втомився повторювати очевидне - інтереси олігархів їм ближче за інтереси країн, де вони живуть.

 

5. Це стосується також Путіна - досить подивитися на Китай. Пересічний українець не може повірити у очевидне: країною може керувати людина, якій Україна байдужа, навіть ворожа - бо надто бунтівлива, непокірна. 

 

6. Ще: у нас дехто каже, що у нас розвинуте громадянське суспільство, але слабка держава. Дурниця - сильне громадянське суспільство здатне створювати власну державу по своїй подобі.

 

7. Але подоба нашого громадянського суспільства - сила героїзмом і слабкість на розсудливість. Ще - і коротка історична пам'ять. Тому нашу недавню історію нам весь час розповідають якісь сторонні люди.

 

8. Якщо буде більше розсудливості та логічної послідовності - менше потребуємо героїзму та пролиття крові. Ми не повинні себе славити - бо кров'ю виправляємо лише суто власні помилки політичного та взагалі логічного мислення. Але зараз - до меншості: жодної довіри до порошенківців як відблиску регіоналів та комуністів! Більшість все одно не почує...


Комментарии

Оставить комментарий