<span class=' bold ' >С.О. Фірсов та Томеннко про " />
09 апреля 2018

С.О. Фірсов та Томеннко про "тушок" від самого Петра Порошенка


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Рік до виборів президента можливості та глухі кути розвитку"

http://svetiteni.com".ua/rik-do-viboriv-prezidenta-mozhlivosti-ta-glukhi-kuti-rozvitku

 

Напередодні президентських та парламентських виборів та імперативний мандат

Про "тушок" самого Петра Порошенка - Фірсова та Томенка:

1. Виключення Фірсова та Томенка мене НЕ обурює. Саме тому, що вони зрадили своїй фракції - навіть такій, як Петра Порошенка. Адже я є рішучим прибічником імперативного мандату - який в умовах парламентсько-президентської республіки є просто необхідним. 
2. Усі забули про "тушкоманію" часів Ющенка та Януковича - через винятково коротку пам'ять наших українців на усіх рівнях. 
3. Якщо парламент формує уряд та інші органи державної влади - то керівна роль переходить від президента до парламентських фракцій парламенту - так є в Західному світі. 
4. Зокрема - якщо ще ввести фінансування партій на вибори державою - тоді роль підкупу зменшується в рази. Усі волають про "засилля олігархів". Але якщо депутат від партії не підкоряється кернівництву партії та керівництву фракції - це автоматично означає, що 
а) він починає підкорятися в своїх рішеннях олігарху чи ворожій партії, яка його КУПИЛА чи залякала, чи 
б) якщо депутат сам є олігархом - то він наплював на авторитет партії, від якої висувався та на виборців, які його висували, тобто соціальної групи, яка його підтримує. 
5. Так в історії завжди: якщо аристократія позбувається тиранії тирана-монарха - це досягається більшою самодисципліною всередині самої аристократії. Адже першими демократами часто були саме аристократи, які позбувалися гніту тирана. А вже ПОТІМ демос відстоював свої права перед аристократією. Але за рахунок жорсткого покарання СВОГО за порушення групових правил. 
6. Ще нагадаю: донські, зокрема, козаки Не платили податків, бо їх податком була військова служба. 
АЛЕ: кожний козак НЕ міг так просто полишити станицю, не повідомивши про це станичного отамана, який будь-коли міг отримати наказ про призов "зверху". 
7. 8. Радянська влада почала розкладати козацтво, надавши право полишати станицю, нікого не сповіщаючи. Але одночасно і розброюючи козаків. 
8. Саме тому "волевиявлення народного депутата" - суцільна демагогія - це волання потенційних тушок, про що Найєм, Сюмар та всілякі лещенки волають. 
9. Партія представляє соціальну групу-клас - і відповідає перед суспільством своїм авторитетом. Зрадники партії одночасно є і зрадниками тієї соціальної групи чи класу, які репрезентує партія. А ми кажемо, що у нас немає партій... І мріємо зрадити її при будь-якій нагоді при заздрісному зітханні бидла: "Вміє чоловік жити, мені би так!".
10. Саме тому роль парламенту витікає з ролі політичних партій, які саме населення мусить фінансово підтримувати і мати право щось вимагати. Отже, у кінцевому рахунку, все залежить від активності участі членів суспільства у житті країни. Інакше - ніяк. Голодомор є результатом байдужості селян до долі своїх односельців, які здатні на опір сваволі.


Комментарии

Оставить комментарий