<span class=' bold ' >С.О. Філософське, для небагатьох... </span>
05 января 2018

С.О. Філософське, для небагатьох...


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Як західна бюрократія переможе пострадянську олігархію?" 

http://svetiteni.com.ua/yak-zakhidna-byurokratiya-peremozhe-postradyansku-oligarkhiyu 

Філософське, для небагатьох. 
Відмінність олігархії від корупціонерів: крупціонери не створюють ідеологій, не наймають аналітиків, не розбещують артистів та письменників, у них суто фізичне виживання та острах від держави. Адже російські та українські "корупціонери" в останні роки не тільки грабують власне населення, але і опікуються увічненням власного панування, а, нарешті - займаються і підривом, знищенням Західного світу у союзі з ісламськими екстремістами та китайськими комуністами. 
Мультикультурна толерантність робить західних людей уразливими настільки, що одного разу виявлять, що дехто з військових - рядових чи командирів НЕ зможуть давати відсіч ворогові ззовні, ладні будуть бити по своїм. Як це було християнами - які були римськими легіонерами. 
Саме ця відмінність олігархії від "простих" корупціонерів старанно приховується, як колись старанно владу партноменклатури видвали за ексцеси смішних "бюрократів". 
Вважав, що олігархія не наважується на зовнішню експансію. Помилявся: сучасні засоби комунікацій дозволяють використати невійськові засоби для розбудження гірших сторін людської природи. Але для початку - такі, як Кончаловський в Росії, Забужко в Україні щосили продукують ірраціональне ставлення до зовнішнього світу, міфологічні уявлення про нього... 
Саме за допомоги наукового та технічного генія людства хочуть підірвати стабільність європейської цивілізації.


Комментарии

Оставить комментарий