<span class=' bold ' >С.О. Феномен Саакашвілі в Україні </span>
12 сентября 2017

С.О. Феномен Саакашвілі в Україні


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Чим Україна відрізняється від інших (успішних) країн?" 

http://svetiteni.com.ua/chim-ukraina-vidriznyaetsya-vid-inshikh-uspishnikh-krain

1. Найбільш яскраве - не завжди найбільш важливе. І навпаки: малопомітне може бути надзвичайно важливим. Колись 300 річчя Дому Романових в 1913 році відзначалося яскраво та пишно. Але через чотири роки Дім Романових загинув. Навпаки - 32 людини у мучному складі в Брюселі в 1903 році вирішили долю Росії та України на століття вперед (11 з"їзд РСДРП). 
Якщо тоді спитали - що важливіше - не відповіли б правильно. Часто сучасники не здогадуються про дійсний масштаб подій. Саме тому в пізнанні історії важливі особливо ДВІ ознаки: 
а) коли надзвичайно кричать (щоб заглушити голос розуму)
б) коли щось дуже ЗАМОВЧУЮТЬ - бо істина процесу4 саме там! 
Отже - незважаючи на солідарність (наївну) Юлії Тимошенко - прибічники Міхеїла Саакашвілі кричали "ганьба!" не Порошенку, а саме Юлії Тимошенко. 
І - найважливіше - М. Саакашвілі НЕ ЗАСТУПИВСЯ ЗА НЕЇ! І спільної заяви не було, і союзу - теж. 
Так що головна ціль "прориву" - місце на Олімпі нової "опозиції" - де свіже обличчя грає роль нового захисника олігархічного ладу. 
І якщо в перші хвилини та години не було спільності - не буде і далі - як з Ющенком, Савченко - тепер Саакашвілі. Тепер Констянтин Боровий ТЕЖ демонстративно підтримав Саакашвілі - але теж проти Ю. Тимошенко. 
Так що далі - все йде по старому колу. Було пусто - тепер густо: порохоботи поступово перетікають до Саакашвілі. Поглянте на склад його прибічників. І НА КОГО спрямована їх ненависть - і чому...
"Свобода" відмежувалася від цього - час покаже, хто правий.

2. Петро Порошенко НЕ боїться Саакашвілі. 
Не боїться - це є СПІЛЬНА акція Саакашвілі та Порошенка - бо серед оточення Порошенка НЕМАЄ тих, кому б довіряли виборці. Олігархія навчилася навіть Майдан вести за собою та "підсовувати" лідерів та "героїв". Це - широкомасштабна інтрига по спасінню олігархічного ладу як такого. Навіть ціною влади самого Порошенка - бо ЇМ потрібен диктатор набагато страшніший, ніж Порошенко чи Янукович. (Я не кажу "президент", зауважте). Адже у нас НЕ корупція, а влада олігархії - тому олігарх може не чіплятися безпосередньо за владу - аби зберегти загальний стан речей. Але люди у захоплені, ражі - в черговий раз охоплені загальним психозом. Пам"ятаємо про ОСНОВНУ ціль олігархії - САМОЗБЕРЕЖЕННЯ.

 

 


Комментарии

Оставить комментарий