<span class=' bold ' >С.О. Євген Червоненко - червговий " />
12 июля 2017

С.О. Євген Червоненко - червговий "правдоруб" від олігархії


Станислав Овчаренко

Див. відео: Світ такий, навіть в Україні – якими є люди самі по собі 

http://svetiteni.com.ua/svit-takiy-navit-v-ukraini-–-yakimi-e-lyudi-sami-po-sobi 

1. Коли нічого сказати, коли довіри з боку населення - нуль, а грошей - багато, то великі гроші починають створювати "фестиваль справжньої правди і тільки правди".

2. Знаходять такого собі "правдоруба" - мудрого чоловіка, який "любить гірку правду, а не солодку брехню, який міцно тримається на землі, а не ширяє в облаках..." - не якийсь там інтелігент-ідеаліст, а справжній практик". Грубуватість теж не завадить.

3. Таку людину на "Н'юсван" знайшли - Євгена Червоненка. Він вже не вперше виступає по телебаченню як носій "справжньої життєвої правди"...

4. З чого почав? З засвідчення "поваги до Юлії Володимирівни" - щоб приспати порохофобів - але щоб у кінцевому рахунку викласти на неї колективну відповідальність за справи в Україні разом з тим самим Петром Порошенком.

5. Вже у слухача складається враження - що вони РАЗОМ керують країною - і помилки одного лідера країни одночасно зараховуються на ЮВТ. Все робиться "мимоволі".

6. Одночасно - говориться багато справедливих речей, які вже неможливо замовчати - і одночасно закликає наш правдоруб про необхідність миру (одностороннього!) з Росією - бо це економічно вигідно. Він ставить дилему щодо вугілля між Пенсильванією (США) і між Росією - замовчуючи про Львівський вугільний басейн та про альтернативні джерела енергії.

7. Весь пафос - про транспортний транзит - замовчуючи те, що ми маємо обслуговувати транзит з ворогом - Росією (подивіться на мапу!).

8. Отже - ще раз: великі гроші перемагають завжди велику недовіру суспільства - бо інтелектуально нетреновані мізки завжди піддаються на тиск емоцій правдоруба - коли "правда" і явна брехня подаються у правильній пропорції пропагандонства засобами де треба - крику, а де треба - замовчування. (Приблизно три до одного).

9. Але пам'ятаємо: він між іншим виправдовує власну співпрацю з Януковичем та власну пропаганду співпрацювання з наявним ворогом нашої країни. Його "кредитна історія " - дуже сумнівна - щоб можна повірити у правдорубську щирість...

10. Як результат чи апофеоз - більш, ніж 53% слухачів-глядачів підтриують Порошенка проти Тимошенко. 
Мета на цьому каналі досягнута.

11. Не дивно - адже навіть американський правдоруб теж переміг голосами тих, хто через технологічний прогрес втрачає життєвий статус кво в США. Теж через відставання мізків від вимог глобального технологічного перевороту. 
Україна - частинка світу, що входить у турбулентний стан через непевність у завтрашньому дні.

 


Комментарии

Оставить комментарий