<span class=' bold ' >С.О. Є проблема: чи можливі справжні вибори в Україні? </span>
05 декабря 2017

С.О. Є проблема: чи можливі справжні вибори в Україні?


 

Станислав Овчаренко

Див. відео: "Як західна бюрократія переможе пострадянську олігархію?" 

http://svetiteni.com.ua/yak-zakhidna-byurokratiya-peremozhe-postradyansku-oligarkhiyu 

 

1. Юлія Володимирівна не може сказати, що хотіла би. 
Але коли я чую її дійсно чудові проекти та викладення фактів та заходів - я пригадую, як читав виступи... Столипіна - прем'єра Російської імперії. Тоді дійсно Росія йшла вперед - і він бажав "20 років спокою" - щоб країна стала великою.

2. Але не судилося - далеко не все визначається економікою. І далеко не завжди дії людей визначаються матеріальними інтересами. а матеріальні інтереси далеко не завжди мають загальнонаціональний характер.

3. Саме тому в історії навіть успішні проекти раптово переривалися, якщо для продовження успішного розвитку не вистачало культурно-психологічної готовності нації твердо йти до своїх цілей.

4. Саме тому розвиток Росії був насильницьки перерваний, і подальший розвиток загас. Це було і в Німеччині, і зараз в Україні. Саме тому для розуміння ситуації в Україні потрібна наука НЕ еконтоміка, а "політекономія олігархату" - щоб зрозуміти, чому в СРСР ВБИЛИ Чаянова, Сокольнікова, Кондрат'єва - які були економістами та багато зробили для радянської економіки.

5. Саме тому ми не зможемо зрозуміти - чому Грузія НЕ підтримує Саакашвілі - хоча той багато, що зробив для Грузії. Не можна зрозуміти чисто "економічно" шахтарів Донбасу, що підтримали сепаратистів та Путіна, незважаючи на політику Юлії Тимошенко щодо шахтарів.

6. І зараз треба зрозуміти, що влада Порошенка-Яценюка-Гройсмана та підібних НЕ допустить чесних несфальшованих виборів - бо велика влада з великими грошима не поступиться паперовим бюллетенями - це треба чітко розуміти.

7. Досвід Вінницької та Харківської областей буде поширений на усю країну - це треба знати вже зараз. Усі плани полетять за вітром через пряме насильство силовиків диктатури олігархії. 
У нас гра у вибори, як і гра у війну...

8. У нас НЕ корупція, у нас влада олігархії - і вона не поступиться ніяк. Це як закони розвитку природи - невідворотно.

9. Лише ПІСЛЯ олігархічної влади будуть можливі чесні вибори - і не факт, що "чесно" проголосують не на користь чергового олігарха.

10. Спадкоємці комуністів - олігархи навчилися ВБИВАТИ - і мирним шляхом мало, що можна зробити. На всьому пострадянському просторі НІДЕ олігархія не була переможена і не може бути переможена виборами та мирним, юридичним шляхом.

11. Олігархію потрібно не просто відсторонити (як в Грузії) - її потрібно знищити фінансово і не тільки. Вона сама це добре розуміє краще нас з вами - і нищитиме наших людей превентивно. 
А ви як думали? 
Повторюю:
Де гроші та влада - там не жартують!

 

 


Комментарии

Оставить комментарий