<span class=' bold ' >С.О. Друзі наших ворогів - позаду нас і приклад Ізраїлю</span>
16 октября 2018

С.О. Друзі наших ворогів - позаду нас і приклад Ізраїлю


Станислав Овчаренко

Див.відео: Україна і світ. Про наявну маячню та приховану реальність історії

http://svetiteni.com.ua/ukraina-i-svit-pro-nayavnu-mayachnyu-ta-prikhovanu-realnist-istorii

ЩОБ НЕ ЗАБУВАЛОСЯ...
Вбивці Олега Мужчиля (Лісник):
1. Підполковник Віктор Скрабенчук.
1. Полковник Максим Якименко.
3. Старший лейтенант Вадим Алексєєв.
4. Ст. прапорщик Руслан Поліновський.
5. Підполковник Валентин Кузьменко (покійний).
6. Полковник Сергій Ткачук.
Нагороджені парашенком.

нам приклад - не весь Захід, а лише Ізраїль, бо Захід живе минулими заслугами та перемогами, а Ізраїль виживає у боротьбі з чисельно переважаючим ворогом...

6 октября 2017г. 
Ніякий це не "чорний день" - а якщо і чорний - не чорніше за інші. Просто ті, хто хоч трохи цікавиться наукою - знає, що бувають процеси "потенційні", а бувають "кінетичні" - як у фізиці. Просто часто у хід подій закладється така складова - як пружина, якої начебто і немає - але у будь-яку мить може розпрямитися. Якщо я закладаю наперед щось у свої події - потім закладене "вистрілює" на мою користь. Якщо я "живу одним днем" - то майбутнє вистрілює прихованими "підводними каменями" як неприяємними сюрпризами. 
Отже: від нас залежить - майбутнє нас карає чи винагороджує за передбачливість. 
Так що сьогоднішнє голосування підтверджує мою давню тезу, що мирного та юридичного шляху розрулення кризи суспільства не існує. Так що лише "порізавши" олігархію та їх обслугу - може щось притомне відбутися у майбутньому. Все інше - еволюція як ентропія буття та свідомості, яка щось прозріває у момент, коли вже дуже пізно. 
Зараз для суспільства (залишків його) час наносити превентивні удари - як це робить Ізраїль, не чекаючи - доки його вороги скупчаться у його кордонів... Вивчайте історію Ізраїлю. Це - нам приклад! Захід слухати не варт - ті не борються, лише користуються минулими подвигами. І Заходу вже зараз доведеться відповідати на виклики відсталого, дуже злого світу посткомунізму та ісламу.

Якщо добре подумати - то за ізраїльською аналогією - переговори з арабами ведуть друзі, прибічники Ясира Арафата, члени "Чорного вересня", ФАТХу. Тобто переговори з ворогами ведуть друзі наших ворогів. "Лісник" збирався вести війну на території агресора - і агресор, можливо, попрохав покінчити з диверсантами.      

 


Комментарии

Оставить комментарий