<span class=' bold ' >С.О. Досвід " />
27 октября 2017

С.О. Досвід "революції капітанів" в Португалії 1974 року


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Саакашвілі та Садовий: Чи потрібні такі союзники?"

http://svetiteni.com.ua/saakashvili-ta-sadoviy-chi-potribni-taki-soyuzniki 

  Потрібен не Майдан, а військовий табір. І не повторювати декабристів 1825 року, які фактично не повставали, а простояли весь день в нерішучості.
На пам'ять приходить "революція капітанів" Португалії в 1974 році. Тоді португальські молоді офіцери (лейтенанти - капітани) повстали разом зі своїми підрозділами - і пішли на Лісабон. Кровопролиття майже не було, але Салазар був відсторонений від влади. Далі пішов демократичний розвиток країни. Щоправда, режим Салазара- Каетану існував з 1926 року по 1974 рік... 
Але бєспрєдєл олігархів (кримінальних злочинців у владі) в пострадянських країнах НІДЕ не вдалося усунути ні мирними мітингами, ні виборами. Абсолютно. Просто в Прибалтиці комуністів скинули одразу. Грузія довела - що олігархія має природне продовження у дезорієнтованому суспільстві. Так що "вибори" в Грузії повернули олігархію Іванішквілі, у Азербайджані від Ельчібея народ передав владу Алієву. Так що пасивний народ наш настільки пасивний - що після цього режиму три-чотири роки проводити вибори не можна, як в Нмеччині 1945 - 1949р.р.


Комментарии

Оставить комментарий