<span class=' bold ' >С.О. День народження Юлії Тимошенко</span>
27 ноября 2019

С.О. День народження Юлії Тимошенко


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

Сьогодні День народження Юлії Тимошенко.
Унікальна людина як для України, бо історична випадковіть подарувала її нам - але більшість з нас, українців, не впізнала її у обличчя як справжню людину. Це так немало!
І не спитали навіть: якщо щось виняткове хотіла для себе - чому не скористалася? Адже можливостей було досить - і при Кучмі, і при навіть Януковичі, і Порошенку.
Вона могла б зовсім не вступати в конфлікт з Ющенком - і жили б дружно спільним політичним життям.
Але це було б ЗА НАШ РАХУНОК. Це все одно - якби адвокат "подружився" з прокурором та несправедливим суддею - але за рахунок клієнта...
Цього не сталося. І її ославили за "скандальність" - не помічаючи, що на світі багато "скандальних" професій, які обслуговують сторони зіткнених інтересів.
І наші українці в черговий раз захотіли Хазяїна, забувши, що Хазяїн - далеко не завжди діє на користь членів спільного дому та господарства - часто ЗА РАХУНОК інших жителів дому чи працівників. І потрапили в черговий раз в історичну халепу. Без неї. Та без тих, хто бачачи Юлину долю - відійшли убік, бо дарма шукати визнання населення, яке так і не стало народом.
Але вона, зціпившись від нерозуміння інших - продовжує щось робити для нації, яка ще не визріла для її розуміння та розуміння тих, хто міг би послужити своєму народові. Часто я бажав, щоб вона покинула цю політичну справу - яка у чисто матеріальному плані НІЧОГО їй не дала - вона не менше витрачала, ніж отримувала.
Її порівнюють з Тетчер чи Рейганом, чи ще з кимось.
Але ні - їй важче - бо просте психологічне неспівпадіння з натовпом їй не пробачають. І не важить те, що вона встигла зробити.
Небесна сотня та Небесні тисячі - плата за її невизнання. Адже повага до такого ворога як Юлія Тимошенко утримала б Путіна від агресії в Україну. Бо не було б виказано ознак слабкості, що надихає дворову шпану накшталт Януковича чи Путіна.
Саме тому, поздоровляючи Юлію Володимирівну з Днем Народження - побажав би їй хоч часточку тієї вдячності від людей, на яку вона заслуговує.
Але дарма. Україну чекає рок чергових зрад та випробувань через власну зраду своїх кращих людей. Тому хотілося б побажати їй творчого катарсису від власної інтелектуальної діяльності, на яку вона здатна - і тут непотрібно схвалення більшості людей, які (ще?) не стали народом....
Життя - жорстоке - і вона це знає не гірше за нас.

В День народження Юлії Тимошенко. Бажаємо їй убезпечитися від явних та прихованих ворогів, розуміння з боку тих, заради кого вона весь час ризикує власним життям. Вона - на рівні світових політичних та державних лідерів, якими вона вже давно визнана. Вона заслуговує на справжнє визнання з боку українців у нашій нелегкій ідейній та політичній боротьбі з олігархічною диктатурою.


Комментарии

Оставить комментарий