<span class=' bold ' >С.О. Дефолт-  Ідея оновленої власди олігархії?  </span>
29 мая 2019

С.О. Дефолт- Ідея оновленої власди олігархії?


Станислав Овчаренко

Див. відео: Вибори: Український феномен Януковича-Порошенка-Зеленського-Ляшка

http://svetiteni.com.ua/vibori-ukrainskiy-fenomen-yanukovicha-poroshenka-zelenskogo-lyashka

1. Зеленський - проект сукупної олігархії. Він - як дублюючий склад від олігархії для космічного польоту.Тобто він для нас діра у сусідню камеру, не назовні. Насправді - Тимошенко пропонують роль робочої конячки, як при Ющенку в 2005 році. Але ми пам'ятаємо 8 вересня 2005 року, коли відставили її уряд. Ми навіть не чули ВІДКРИТОГО заклику самого Зеленскього до Тимошенко про співробітництво. Не забуваймо про "візок" 95 кварталу - це не випадково. Тому нехай Зеленський набиває гулі і далі - нам потрібно турбуватися про рейтинг "Батьківщини" на виборах в парламент. Потім - все інше.

2. Дефолт пропонується - щоб уникнути експропріації олігархів - тобто знову з кризи виходити за рахунок населення. Дива в природі не буває. В суспільстві, як в природі - існує закон збереження енергії та речовини. Відсутність громадянського спротиву до цього і призводить. Ми на сьогодні - не вірмени. Зеленський - не Пашинян! "Речовину" будуть виймати з НАС, МИ - вимушено тікатимемо за кордон.

3. Олігархи проти МАФів?

Ви проти МАФів? Є інший бік справи: МАФи - це проміжний етап розвитку малого та середнього бізнесу. У нас знесли МАФи не лише в Києві - а по всій Україні - з метою знищення середнього класу. З історії відомо, що виробничий капітал починається з торгового (ази політекономії) - потрібне накопичення первинного капіталу. Отже, якщо Котомкіна проти малого та середнього бізенсу (економічної бази демократії) - вона прибічник (по факту) олігархічного капіталу. Щоб в Україні НЕ було приватної власності, а була "умовна" приватна власність - як в комуністичному Китаї чи путінській Росії. Якщо мати на увазі екологію та чистоту міста Києва - то треба упорядкуватиЮ, а не знищувати початковий бізнес. До речі - якщо Котомкіна за лише супермаркети - нагадаю, що Пашинян ПРОТИ них як цінових монополістів. Ці маленькі торговельні точки ЗБИВАЮТЬ ціни монополістів! Але у автора грошей досить, напевно... Далі: щодо лімітчіків. У вільному світі таких НЕМАЄ - це витвір совка, коли провінціалів не пускали до столиць"


Комментарии

Оставить комментарий