<span class=' bold ' >С.О. Чому в політиці ввійськові завжди слабкіші за політиків?  </span>
05 августа 2019

С.О. Чому в політиці ввійськові завжди слабкіші за політиків?


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

Історичний досвід про політичну слабкість військових у революції
Тут мужні та загартовані солдати та офіцери постійно виявляють себе не політичною силою, а соціальним станом - і це - НОРМАЛЬНО! Не "добре" чи погано" - а ПРИРОДНЬО.

Адже НІКОЛИ військові як такі не можуть бути самостійною прогресивною силою без політичної складової. Для військових потрібна ЛЕГИТИМНІСТЬ - державна чи політична. Сто років тому більшовики захопили владу в Петрограді та Москві і СТАЛИ УРЯДОМ, ДЕРЖАВОЮ.

Саме тому червоні перемоггли білих - які через недержавність стали маргіналами в очах народу. І саме тому царські офіцери були переважно не в білій, а саме в червоній армії - як ДЕРЖАВНІЙ армії. Саме ДЕРЖАВА могла послати комісарів - наглядати за командирами - у інших сил в громадянській війні комісарів не було. Саме тому червоні могли безкарно нищити мільйони людей - бо споконвіку ДЕРЖАВА мала на це право, а маргінали - ні! Білі були обмежені у своїх діях та розправах - до того ж розпорошені.

У НАС зараз добровольці та солдати - гранично БЕЗСИЛІ перед легітимною владою Порошенка. Якщо буде мир (через Росію) - військові будуть ЩЕ слабкіші - і будуть покарані, знищені під різними приводами. Як царські і червоні командири ПІСЛЯ громадянської війни.

Саме тому для олігархічного режиму важливо розколювати політичну та військову складові української революції - що успішно робиться через несамовиту компрометацію саме політичних лідерів революції - що серйозно послаблює сили військових в революції. 
Я завжди підтримував ідеї Лісника - але загибель його (без розплати ворогам) доводить, що він пропустив чи не міг врахувати політичну складову революції.

Саме тому, як не парадоксально - мир, навіть "перемога" над Росією (через її самоусунення) призведе до глибокого розгрому сил демократичної революції. Саме тому олігархія діє як набагато доросліша політична сила, ніж їх опоненти. Зараз олігархія вірно робить - паплюжить основного опонента - Юлію Тимошенко. Лакмусовий папірець - паплюження лідерів блокади, особливо Семенченка. Потрібно зараз підтримувати політичних лідерів - бо вони - продукт довгого розвитку політичного життя в Україні. Без них та політичних партій НІЧОГО не буде. НІЧОГО!


Комментарии

Оставить комментарий