<span class=' bold ' >С.О. Чому справжні вибори малоймовірні...   </span>
26 марта 2019

С.О. Чому справжні вибори малоймовірні...


Станислав Овчаренко

Див. відео: Вибори: Український феномен Януковича-Порошенка-Зеленського-Ляшка

http://svetiteni.com.ua/vibori-ukrainskiy-fenomen-yanukovicha-poroshenka-zelenskogo-lyashka

Режим Порошенка підійшов науково до знищення основ протесту - знищення новонародженого середнього класу, малого та середнього бізнесу, витискання інтелектуалів, а потім і кваліфікованих робітників за кордон і так далі. Але тіло нації виявляється завеликим для бісівського задуму - не усі згодні перетворюватися на соціально-психологічних мутантів, яких продукує олігархічний устрій держави. Тепер Порошенко ясно відчув, що без насилля не обійтися вже зараз - ми усі це почули. 

Вибори президента та парламента будуть, якщо ступінь нестерпності режиму бариг досягне межі силового бунту. Адже режим Порошенка-Яценюка чим далі, тим більше спалює за собою мостів, на що не наважувався навіть Янукович. Виходить, що влада Порошенка-Гройсмана стала просто логічним продовженням влади Януковича-Азарова. Естафета вбивств "від "Небесної п'ятірки", потім - "Небесної сотні" цілком природно та логічно продовжилася у вбивстві Сашка Музичка, Костакова, Глущенка, Мужчиля. І чим далі - тим менше така можливість законних та справедливих виборів різко зменшується. Кров, як їржа, блокує передаточні механізми влади - і робить законодавчий процес неможливим. 
Поки що "вата" в Україні саджає патріотів, особливо тих, що вміють добре володіти зброєю. Це, звичайно, абсурд - але зволікання зі зворотною реакцією буде тимчасовим. 
Яценюк та Гонтарєва робили, усе, щоб українці не розслаблялися з тарифами та зарплатами і цінами.  
Війна завжди історично ТИМЧАСОВО відсувала революційний вибух - але потім такий вибух ставався неодмінно, але з більшою силою. Звичайно, бунт можна задавити у зародку. Але для цього потрібно ПРЕВЕНТИВНО знищувати тисячі та сотні тисяч людей. Тільки у такому разі решта, що залишиться живою, із вдячністю буде любити диктатора. Навряд чи Порошенко з Гройсманом на таке здатні... Для любові народної терор буде недостатнім. 
Ще: історія доводить, що голод та масове нищення населення призводить до генетичної самовбивчої підлості. Усі пишуть про Голодомор. але мало хто хгадує - що більш, ніж 75-80 українського держапарату складають саме вихідці з селянства. Логічно. в режимі фізичного виживання управлінці та спеціалісти зайвими питаннями про суть справи та ідеологію, філософію не морочаться. Ідеальний управлінський матеріал. Для таких споруджували рабфаки. Щоб виховати рабів-фахівців. Це ще невивчена сторінка комунізму. Проблема висуванства. Адже саме поплавські та литвини з плющами сплюндрували Україну. Тут можна згадати. і Кучму з Кравчуком. До речі - такий собі "рабфак" пройшов і я у вигляді "підготовчого відділення" університету. 
Отже - висуванці виведених соціальних щурів зараз наша головна загроза. Їх ніякими виборами та умовляннями, моралізуванням не проймеш. Це - історично рідкісний тип соціальних мутантів, яких Захід даремно недооцінює. Але про це - якось іншим разом.

Зараз олігархи збирають кривавий врожай своїх комуністичних та посткомуністичних попередників - слухняне та заздрісне, інфантильне населення у своїй більшості. Лише загроза вибуху нестерпності може зупинити мародерів. 


Комментарии

Оставить комментарий