<span class=' bold ' >С.О. Чому " />
15 апреля 2019

С.О. Чому "підтримуємо" Зеленського? Ч 2-а


Станислав Овчаренко

Див. відео: Вибори: Український феномен Януковича-Порошенка-Зеленського-Ляшка

http://svetiteni.com.ua/vibori-ukrainskiy-fenomen-yanukovicha-poroshenka-zelenskogo-lyashka

1. Маємо передвиборчу гнилу ділему "По і Зе". По цьому пункту можуть бути лише анекдотичні суперечки - бо "обоє рябоє". Але ж у нас не споглядається наступна революційна ситуація - тому важливо оцінити - як краще - зіткнути лбами обох покидьків - чи зацементувати режим "По", маючи на увазі, що другого строку для нього замало - буде йти до ролі Назарбаєва, Кім Чен Ина, Лукашенка... 
Що в таких умовах потрібно робити? Матінка історія підкахує: покидьки - мерзотні, але їх бійка для нас корисна - бо дозволяє відволікати увагу від повного пограбування суспільства. 
"По" є розплатою України за дозвіл народу сфальсифікувати вибори проти Юлії Тимошенок. От і все - їжте, хай хоч очі повилазять. Проте позитивним є, повторюю, сам факт зміни команд - в історії не раз зміна покидьків дозволяла розширювати простір для самодії громадянського суспільства. 
Дійсно - мирним шляхом Україну не врятувати - але непотрібно заважати створити бійку як свалку для обох команд негідників у елітарному середовищі. У Південній Кореї була історія жорстких актів зміни влад - зараз результат - наочний. Вважаю - потрібно затиснути ніс та проголосувати за Зе. Нехай б'ються. Наше громадянське суспільство поки що з паралізованою волею.

2. Я нікого з прихильників Юлії Тимолшенко розсварити не хочу - це не метод для донесення думки. Адже псування бюлетеня - на користь Порошенка, однозначно. Нам потірбно - щоб підірвали позиції Порошенка - і нехай вони зчепляться між собою - ніж споглядати утворення чергового Лукашенка чи Кім Чен Ина. Народ зараз надто слабкий та паралізований - нехай повоюють в елітарному середовищі - багато що виграємо ми - бо тоді вони обов'язково будуть звертатися до громадськості - і диктатура не зможе зцементуватися вчасно. Сто років тому революція в Петрограді почалася саме З ЦАРСЬОГО ДВОРУ! Не знали? Коли царські генерали були незадоволені Миколою Другим як головнокомандувачем. З ЦЬОГО почався крах монархії! Внутрішня боротьба у владі її сильно послаблює - нам ЦЕ потрібно. Адже криза влади - не завжди криза країни!


Комментарии

nn 2019-04-18 01:51:19

Вiдношення Зе до українцiв просто жахливе: https://www.youtube.com/watch?v=LKKE-PuLruw Хiба можна за нього голосувати?

Оставить комментарий