<span class=' bold ' >С.О. Чому " />
15 апреля 2019

С.О. Чому "підтримуємо" Зеленського? Ч 1-а


Станислав Овчаренко

Див. відео: Вибори: Український феномен Януковича-Порошенка-Зеленського-Ляшка

http://svetiteni.com.ua/vibori-ukrainskiy-fenomen-yanukovicha-poroshenka-zelenskogo-lyashka

1. У малоймовірному разі - якщо переможе Зеленський. Сама матінка історія зробить його власною жертвою як сто років тому Олександра Керенського.
Нам допоможе сама політична та економічна дійсність. Але потрібно буде швидко скористатися послабленням силового контролю над а)малим та середнім бізнесом та б) над діяльністю таких як Ахметов чи той самий Порошенко. нехай платить аренду хоча б!в) лакмус - ТАРИФИ! а також - пенсії. Повірте - одразу скоротиться кількість його магазинів "Рошен". Зеленський не встигне забуріти, чи заматеріти - тому в цьому політичному хаосі найбільш структуровані партії будуть як Батьківщина та Опозиційний блок, який потрібно засудити як спадкоємців Януковича та Порошенка. Зауважте: за роки незалежності послідовно щезали справді відкрито проросійські партії, комуністи, соціалісти Мороза, партія регіонів, тепер час для недопартії Солідарність Порошенка. Зміна влади призведе до переміни декорацій, або хоча б до початку змін політичних декорацій. Все це можна зробити лише при експропріації олігархів. Зеленський як "ліберал" цього робити не буде, тому не впорається як Пашинян. Зараз лише ЮВТ може діяти як Пашинян - може ще хто?

2. Оксані Сироїд, яка сказала що ми програємо при будь-якому кандидаті:
Згоден - але при Зеленському ми програємо бій. При Порошенкові - програємо війну з олігархією. Надовго і з великими втратами. Якщо вони створять між собою вбивчі родео - нам від цього буде користь. Нам не вони потрібні - нам потрібне їх взаємне знищення.


Комментарии

Оставить комментарий