<span class=' bold ' >С.О. Чому не покарають Муженка та Полторака? </span>
03 октября 2017

С.О. Чому не покарають Муженка та Полторака?


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Саакашвілі та Садовий: Чи потрібні такі союзники?"

http://svetiteni.com.ua/saakashvili-ta-sadoviy-chi-potribni-taki-soyuzniki 

Муженко пише, що засудити його не вийде. Вірю! І Полоторака не засудять. 
Чому? 
Справа саме в тому, що є принципова різниця між "корупцією" та владою олігархії, яка розглядає свою країну як свою станову власність. Разом з підлеглим населенням. 
Не буде покараний і Юрій Береза, і Карлюк - бо належать або до олігархії, або до обслуги олігархів. Це стосується і Коломойського, який, незважаючи на конфлвкт з президентом - належить до того самого стану, що і президент. 
Так що ВСЕРЕДИНІ правлячого стану чи класу покрані ніхто не буде. І тільки люди типу Арестовича, Портнікова чи Сергія Дацюка будуть лякати населення "загрозою отаманщини" - тобто, "не чіпайте диктатуру олігархії - а то гірше буде!". Склад? Це ЇХ майно - тому за зіпсовану табуретку в олігархічному домі хазяям не буде. Хіба що полаються. 
Але класову єдність збережуть. 
Корупціонерів (як відхилення від норми) можна висмикувати по одному - у нас кругова порука - висмикнути їх можна лише разом - як щось нероздільно правляче ціле.
Саме зараз перевіряється єдність олігархічного класу, зараз вивіряється злагодженість правлячої, силової та пропагандистської ланок системи. 
І зараз наостанок вивіряється стан незворотних зимін свідомості населення.


Комментарии

Оставить комментарий