<span class=' bold ' >С.О. Чому не бачать занепад культури в Україні? </span>
15 ноября 2018

С.О. Чому не бачать занепад культури в Україні?


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Томос, мова, «чесні вибори» та інші фейки передвиборчої боротьби"

http://svetiteni.com.ua/tomos-mova-«chesni-vibori»-ta-inshi-feyki-peredviborchoi-borotbi

Щодо відсутності цілих галузей духовного виробництва. НЕМАЄ платоспроможного читача та глядача - тому література ледь животіє. Існує за рахунок закодонних видань. Тим більше майже не існує літературної критики, критики історії та самої історії як науки, яка сама себе годує. Був і інституті філософії з Нелею на зустрічі з Джинваном Парком південнокрейським педагогом. Я трохи порозмовляв з Парком - там у них НАРОД та уряд поважають справжню освіту - у тому числі і філософський аспект педагогіки. В самому інституті філософії щосили намагаються мати зв'язки з закордоном, включаючи Польщу та США. 
У радянські часи ще школярем я щільно цікавився історєю науки - зокрема фізики. хімії, біології - розглядаючи їх як частину історії взагалі. Зараз навкруги не бачу такої цікавості. В США, навпаки, є БЕЗКОШТОВНІ музеї науки та техніки, живого світу і так далі. У нас - катма. Я бачу у телевізорі пропаганду модернізації житла - але там НЕМАЄ робочого місця для хазяїна житла! У закордонних фільмах, навпаки, навіть про багатіїв - у них багато книжок, обладнання для якоїсь роботи, інтелектуальної та організаційної, звичайно. Естетика (чи антиестетитка) все виявляє... 

Проте відсутність інтелекту не дозволяє виявити саму відсутність інтелекту - тому на кожному етапі деградації - все здається нормальним, навіть позитивним. Типовий феномен деградуючого суспільства. 


Комментарии

Оставить комментарий