<span class=' bold ' >С.О. Чому нас має навчити Вірменія Пашиняна? </span>
06 февраля 2019

С.О. Чому нас має навчити Вірменія Пашиняна?


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Несумісність культур Росії та України та прогноз подій на наступний рік"

http://svetiteni.com.ua/nesumisnist-kultur-rosii-ta-ukraini-ta-prognoz-podiy-na-nastupniy-rik

1. Не розслабляємося: олігархія на цей раз 75 мільйонів доларів витрачати не буде - і дасть останній бій Тимошенко та усім, хто її підтримує. І олігархіію підтримають усі, хто не почуває себе впевненно як фахівці своєї справи, усі, хто відчуває нездатність до вільного життя у дійсно європейській країні.

2. Нездарість у наших людей виростає з зневажливого ставлення з часу дитинства до науки, мистецтва, філософії, взагалі самостійної творчої діяльності - і ладні повсякчас дають себе купувати за "гречку". Читайте "Чорна Рада" Пантелеймона Куліша - там, щоправда, виборці коштували дорожче - їм роздавали конину.

3. Лише підтримка частки тієї ж олігархії(!) може щось вберегти - адже ця маленька частинка олігархії розуміє, що Кучма-Янукович-Порошенко довели країну до краху, після якого вже ВСІМ не буде місця. Адже на Заході зараз розгортається полювання на офшори - усі, хто втрачає владу у своїх країнах - втрачатимуть і офшори. Це ВОНИ - знають.

4. Саме тому мирний перехід від олігархічної влади до демократичного устрою неможливий. 
Приклад - Вірменія: там АРМІЯ перейшла на бік Пашиняна, тому там відбувся переворот, революція не-мирна. Адже у вірменії Пашинян на виборах до революції НЕ отримав потрібних голосів! Це треба пам"ятати. Саакашвілі НЕ може на виборах перемогти у Грузії. Навіть "революція троянд" перемогла через те, що у якийсь момент владу взяли силою! Олігархію мирно не подолати.

5. У нас навмисно замовчують досвід Вірменії. 
Шкода, що наші, українські вірмени не розповідають нам про події у Вірменії - адже вони знають мову, напевне...

Додаток:

Раджу подумати: У ЧОМУ існують ідеологічні розходження між Тимошенко та Саакашвілі. Чому Нємцов і почасти Новодворська були проти ідеї соціальної солідарності Тимошенко? Ніхто навіть не ставив таке запитання? Чому досі партія Саакашвілі не може перемогти на виборах в Грузії? Що таке "лібералізм для своїх"? У чому головна проблема для пострадянського населення та (не)здатності жити в ринкових та демократичних умовах? У чому головні риси "бездержавних" націй? Чим ми подібні у цьому з курдами? Як ми можемо тверезо оцінити помилки та хибні кроки наших предків? І нарешті: чи може бути такий феномен: "славних дідів онуки погані" (Шевченко). Чи може з "дідами" було щось не так? 
Доки не запрацює національний інтелект - нічого не буде. Буде лише вульгарна побутовість мислення та вчинків, типу "нацарював та втік". Зараз час тверезого історичного психоаналізу.


Комментарии

Оставить комментарий