<span class=' bold ' >С.О. Чому Франклін Рузвельт допоміг Сталіну і про інше... </span>
17 марта 2020

С.О. Чому Франклін Рузвельт допоміг Сталіну і про інше...


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

Чому Франклін Рузвельт допоміг Сталіну і про інше...
1. Чим гірше, тим краще - якщо путінці страчують власні вівйськово-інженерні кадри (є і таке) - тим самим вкорочують собі віку як імперії, яка вбиває власні можливості робити зовнішню агресію ефективною. Нехай самі собі заважають - значить - на широкомасштабну агресію не наважиться - але якщо це і відбудеться - то у вкрай несприятливих зовнішніх умовах - але під тиском внутрішніх обставин - для відволікання уваги. Захід вже твердо визначився з паном Путіним - і ніхто не шукатиме у виразі обличчя "чесної душі" як Джордж Буш колись. Є зараз доктрина Герасимова (нач. генштабу РФ) про те, що внутрішні протести є частиною зовнішньої агресії - щоб перенацілити армію проти власного населення (щодо пенсій і такого іншого).
2. Дякую за матеріал про технічні проколи часів початку війни 1941 - 1945 років та вирішальної ролі ленд-лізу. Це - виявлення руйнівної ролі комунізму і на технічний прогрес також. Адже НДРівські "трабанти" не мали ніякого порівняння з "фольксвагенами" та "мерседесами"...
3. Але мене ось що тим часом зацікавило: роботи Марка Солоніна фактично заперечують тези Віктора Суворова про початок війни. Ті дані, що ти наводиш - заперчують дані Суворова щодо якості радянської військової техніки - книги Суворова щодо танків не просто поверхові, але і прямо невірні. Так само Суворов вважає, що війна з Фінляндією зупинила інших агресорів - і Червона Армія показала себе непереможною. Насправді - все навпаки - тут дива не сталося: Німці побачили як батальйони Манергейма били дивізії Сталіна у Зимовій війні - і це надихнуло Г*ітлера на напад на СРСР. Сілаасвуо (нач. генштабу Фінів) робив доповідь у німців на їх прохання - замість самого Маннергейма).
4. Але тут мене цікавить найголовніше: ЧОМУ так завзято Франклін Рузвельт сприяв:
а) радянській індустріалізації (лише через кризу?)
б) лендліз чому був такий надто щедрим? Адже перед цим фінам не допомогли... Чи не бачили загрози в комунізмі? Як зараз - в посткомунізмі олігархічної Росії, квазі-комуністичного Китаю?
Таке враження - що зараз Заходом котиться хвиля національного короткозорого егоїзму - у той час, як Росія, Китай та ісламісти консолідуються? Адже комерційні протиріччя країн Заходу розколюють їх та послабляють їх. Тому історія питання зараз дуже актуальна для розуміння - яке місце в світовому протистоянні займає Україна, яка тимчасово послаблена олігархічним засиллям. Вибори у нас мають щось змінити навіть у світі - адже ми на передовій лінії протистояння систем.


Комментарии

Оставить комментарий