<span class=' bold ' >С.О. Чи вдасться владі випустити пару до безпечної міри тиску?</span>
27 октября 2017

С.О. Чи вдасться владі випустити пару до безпечної міри тиску?


Станислав Овчаренко

Див. відео: "Саакашвілі та Садовий: Чи потрібні такі союзники?"

http://svetiteni.com.ua/saakashvili-ta-sadoviy-chi-potribni-taki-soyuzniki 

Був вчора біля Верховної Ради. Душа боліла, але мозок відпочивав. Природу речей не обдуриш грою у слова та фіктивні поняття. Можна "обманювати" (замовчуванням істини) когось. але найтяжчий гріх - це обманювати самого себе. Життя коротке - і сказати собі, що "тоді я був неправий, тепер все втрачено" - це найгірше. 
Страшне слово - не "ніколи", а "пізно"! Тобто, російською "после боя руками не машут". 
Так що моя "маячна" ідея про Міхо як ШТУЧНИЙ проект олігархії (самому не хотілося вірити) - справджується. Юлія Тимошенко дуже розумно зробила, що відмежувалася від ролі співорганізатора Майдану Міхо-Вінгородського-Семенченка. Адже в країні, повторюю, є ненависть, але революційних настроїв немає - і революція, це ініціатива не вождів, не організацій і не партій, а мільйонних мас. Якщо проснуться мільйонні маси - це ВСІ відчують. Але поки такого не відчувається. 
Тому режимові Порошенка успішно випускати пар настроїв за допомогою "затятих націоналістів" типу Тягнибока-УНА-УНСО, ПС та ще когось - які випустили частку пару ще 14 жовтня. 
Так що тактично у Порошенка все йде добре. Поки що - бо розумний у своїй цинічності. Він та його оточення це надзвичайно дорослі люди, що граються з підставними особами на виду у культурно та політично незрілого суспільства. У черговий раз пісочниця буде тихенько не зруйнована, а ЗЛИТА. Якщо у владі вдадуться до різких рухів - зроблять дурницю. Їм зараз потрібно позбавити сенсу сам протест на Майдані - що все САМЕ зів'яло як осіннє листя. 
Тобто "обессмыслилось". 
Вже писав, що такий жанр як "мирний протест" "мирний Майдан" себе вичерпав. І навіть люди Вінгородського- Семенченка становище не врятують - просто їх мирні інструменти НЕ працюють - але для цього потрібне розуміння чогось такого, що виходить за рамки їх програми дій.
Хочете без партій та прапорів - добре, самі і будете відповідати за наслідки безглуздих дій. Ця вистава НЕ має свого логічного продовження - бо немає НАСТУПУ на позиції супротивнка - а повстанняч робиться лише в наступі - і ніяк інакше. Ленін тут був правий на 100%. 
Велика політична реформа? Маячня. Це не те, що надихає - "небесна сотня" не була запорукою перемоги народу - бо незрілість простіше - дурість перекреслює ВСЕ, що набуто в бою. Це - наша національна українська традиція. 
Зараз актуальні хоча б руйнівні "реформи" влади - судова, медична, освітня, і інші. На Майдані про це - нічого. Сказати нічого - бо ніякий закон з ТАКИМИ правителями сенсу не має. Семенченко даремно турбується про дискредитацію "Майдану". Головна самодискредитація - це ідеологічна та політична непідготовленість як керіників, так і учасників виступу. 
Зараз головне - це усунення від влади олігархії НЕюридичним засобом - бо юридичних засобів НЕМАЄ. Нацгвардійці та поліція - слабкі у захисті режиму. Але суспільство ще слабкіше силовиків - бо не готове реагувати на замисли ворогів від влади. Лише реагує на події, перешкодити яким у момент виникнення вже запізно. 
Боплан в ХУ11 століття писав, що не бачив у світі народу, який так мало думає про своє майбутнє. 
Побутове мислення про непобутові речі - це наше все. 
Саме тому все йде, як і потрібно. 
Влада - розумна. Але навіть у неї не вистачить сил весь час "випускати пару" - надто багато накопичилося горючого матеріалу. Чим пізніше - тим руйнівніше. Для країни - не еліті. Гроші "еліту" роблять гпромадянами світу. 
Коли зрозуміють у нас, що внутрішній ворог гірше зовнішнього - буде теж запізно. 
Лісник був класиком революційної думки та дії - але його вчасно вирахували, та вбили. Аде у нього не було політичної, ідеологічної складової - і він залишився одинаком. Це - теж урок.Юлія Тимошенко - як Дон-Кіхот хоче щось втокмачити у мізки людям, які не звикли думати та тримати щось у пам'яті. Лише зловтішатися, що їй щось не вдалося. Це не їй не вдалося з медреформою - це ВАМ не вдалося осягнути, що ВЖЕ трапилося. На що ще не реагують навіть Семенченко та Вінгородський. Чи Міхо, наприклад. 
Це не Майдан зливається. Це вичерпуються усі помилкові шляхи боротьби та фейкові лідери та активісти навколо Міхо, типу Найєма чи Лєщенка. 
Владі з одного боку, Юлі з іншого боку залишається лише спостерігати за діями та словами політичних та ідеологічних фантастів. Вже писалося ж: у нас НЕ корупція, а влада олігархії, яка безперешкодно може наїджати на людей, як та молода особа в Харкові наїхала на людей. і нічого... 
А нам залишається фантазувати на тему правильних чи неправильних законів...


Комментарии

Оставить комментарий