С.О. Чи слабкий Янукович? Відповідь Тетяні Чорновол.
17 сентября 2012

С.О. Чи слабкий Янукович? Відповідь Тетяні Чорновол.


Станіслав Овчаренко

1. Передусім - моя велика шана Тетяні за вчинок, який дійсно є відповіддю на рух Бульдозера Януковича.

Дійсно - вона ризикувала усім - і ще невідомо чим би закінчилося її проникнення на територю Межигір'я - яке належить Тетяні так само, як і самому Януковичу. Тобто ніяк.

Проте Америку назвали Америкою, а не Колумбією - хоча континент відкрив саме Колумб, а не Амеріго Веспуччі, ім'ям якого назвали нову для європейців землю.

 

2. Це я до того, що можна дивитися, а не бачити, знати, а не розуміти, що бачиш. Ніхто не задумувався - як ми виглядаємо в очах мавп?

Підкажу: як облізла, вироджена мавпа, яка розучилася лазити по деревах та триматися на ліанах...

Тетяна нам говорить, що Янукович "слабкий, бо за ним нікого немає - окрім армії чиновників та бабла".

 

3. Ніхто не задумувася - ЧОМУ режим Хрущова не був такий жорстокий, як Сталіна?

Підкажу, як історик за покликанням, не лише професією: бо концтабори, масові розстріли виникають не самі по собі - а з метою винищити всю опозицію існуючому тоталітарному ладові. Після тотальної зачистки Сталіним - Хрущову залишилося лише злегка підправляти порядок. Можна було не напружуватися.

 

4. Але коли робітники Новочеркаська вийшли на вулицю - їх розстріляли саме за хрущовських часів в 1962 році. У 1956 році, теж за хрущовських часів, чавили танками вулиці Будапешта....

Тобто тоталітарний режим міг тимчасово розслабитися - а час від часу зуби вишкірював.

Як думає Тетяна Чороновол - тоді у Хрущова та його режиму була масова підтримка? Не була. Як і у Сталіна раніше.

 

5. У чому ж справа?

Справа у тому, що тоталітарний лад НЕ потребує масової підтримки - режим вже не має потреби підтримувати свій "рейтинг" чи шукати народної підтримки. Чи не помітила шановна Тетяна - що регіонали взагалі не переймаються цією народною підтримкою - і плюють на масові настрої? Поводяться так, наче ніяких виборів не буде?

 

6. Ленін справедливо писав (нагадаю!), що в політиці існують лише ДВІ реальні політичні сили:

- сила держапарату (да, тієї самої армії чиновників!)

- рух мільйонів народних мас.

 

7. Сама Тетяна зазначила - що у режиму є армія чиновників та "бабло". А руху народу - немає. а народне бабло "зачищається" саме владою у громадянського суспільства.

Тобто - згідно Тетяні Чорновол, у народу немає ні руху, ні бабла.

 

8. Так де ж слабкість режиму Януковича?

Я не палаю любов'ю до режиму Януковича - але не подобається, коли раніше визначеного часу говорять, що

- Янукович боїться народу

- режим Януковича скоро впаде.

 

9. Тобто Тетяна надто часто чула наш національний гімн, де співається, що "згинуть наші вороженьки як роса на сонці". Ні, "вороженьки", якщо доволі сонця да вологи - плодяться як мікроби чи паразити.

Поки що здійснилася мрія вуличного хулігана: "Запануєм у своїй сторонці!"

Хіба ж знав автор гімну, що писав для Януковича!

 

10. Отже - больова точка нашої опозиції - це пасивність народу. І не треба про "вади" лідерів Юлії Тимошенко та Юрія Луценка! Вони і так лідери "на виріст" для нашої загалом слабкої української нації! Тобто не їх треба оцінювати в очах нашого народу, а наше "населення" треба перевіряти долею лідерів опозиції!

Не навпаки.

 

11. Але народ - не пасивний, а дезорганізований та дезорієнтований. Через тотальне засмічення інформаційного простору. Народу пропонують "шукати ще кращих лідерів опозиції". Не розтлумачуючи, що яскраві особистості - це надзвичайна рідкість, раз на століття. Фінляндія вже не мала другого Маннергейма - і стала можливою самозрадлива "фінляндізація" Фінляндії.

 

12. У найближчі сто років другої Юлії Тимошенко ми не матимемо. Як не маємо Степана Бандери. Як сьогодні Турція втрачає багато чого через брак другого Кемаля Аттатюрка.

 

13. Зараз є два завдання:

- скористатися парламентськими виборами для усунення Януковича та повернення до демократичного устрою держави

- створення революційного перехідного уряду, скоріше теж диктатури, ніж демократії, та створення власних збройних сил та... власного держапарату. Негайно.

Адже усі теорії щодо люстрації режиму Януковича зупиняються перед необхідністю створення власного держапарату - без якого нової України не буде.

 

14. Холодноярська чи козацька романтика завжди приводила нас до поразки навіть в момент військової перемоги!

 

15. Але це все "потім".

Спочатку нам усім треба вирішити - що робити зі складом дільничних та окружних виборчих комісій, які складаються з регіоналів чи їх друзів?

Адже поруч з ними будуть обов'язково "космонавти" та приватні бандити - для яких "бабло" не зайве.

Ось де корінь питання.

Про це - у наступних статтях та нашому інтернет-телебаченні N.I.B .

 

16. Повторимо: після виборів - або влада ВІДКИНЕ ВИДИМІСТЬ вільних виборів та усіх пересадить та розорить - або сяде сама на нари.

Про який "чесний підрахунок" ви говорите? Це залиште провокаторові Олегу Рибачуку, Вікторії Сюмар чи навіть нашим "інтелектуальним авторитетам" - Матіос чи Шкляру.

Їм не дають спати лаври Володимра Вінниченка? Непоганого письменника - але дуже поганого політика!

 

17. Ми вже писали, що письменники - погані політичні поводирі. Вони керуються емоціями, та цими самими емоціями плутають нетреновані мізки своїх прихильників.

Тому зі змішаними почуттями прочитав про "слабкість Януковича". Якби ж то так!

 

18. Тому самоорганізація народу - це перше завдання під вибори. Бо наступний крок влади - розгром не тільки опозиції, але і взагалі вільного сектору малого та середього бізнесу. Як природної матеріальної бази для опозиції.

Чим будемо відповідати на загрозу? Карнавалом?

 

19. Зрозуміло - що влада Януковича спирається не тільки на армію чиновників - але і на допомогу путінської Росії, рагулів у наших власних лавах. (Ющенко, Королевська, Кличко, Шухевич-молодший, редакція ZIK...

 

20. Приклад: тут Королевська закликала "припинити політичну війну". про політв1'язнів не згадала, бо зверталася не до влади, а до опозиції. І критика лунали не вище якогось Азарова.

Казкарка...

 

21. Проникнення Тетяни Чорновол - спроба зіпсувати Бульдозер Януковича і запрошення до цього решти небайдужого суспільства.

Ще раз - шана їй за це - бо могла позбутися життя. Фізичного. Це була перша справжня військова операція, поки що мирна. Не флешмоб, не карнавал.

 

Але попереду ще багато чого. Бо цей режим дійсно нестерпний для більшості народу.

Але ще не населення.

До речі - подарунок Шуфрича Сергію Соболєву досить вдалий...                           


Твитнуть

Комментарии

Оставить комментарий