<span class=' bold ' >С.О. Чи готові українці ненавидіти своїх ворогів? </span>
04 ноября 2019

С.О. Чи готові українці ненавидіти своїх ворогів?


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

1. Щодо того, що пан Путін хоче виселити українців з Росії. Він відчуває, що українці - зовсім інші, ніж московіти. Він по-своєму правий.
Значить - у свою чергу, усі, хто волав "Путин, введи войска!" - потрібно депортувати до Росії. Усіх, хто воював за Ролсію в Україні - потрібно дати вибір: в'язниця або негайна депортація. Усі, хто не вважає Україну своєю країною - депортувати теж до Росії. Усі, хто помічений у співробітництві з ворогом - позбавити виборчих прав взагалі. Не можна, щоб вороги України впливали на склад уряду та інших органів влади України. Але у цьому випадку такі пан, як, скажімо, Демчишин чи Коболєв разом з Яценюком - теж мусять відповісти за свої злочини. Зрозуміло, що при президентові Порошенку це неможливо. В останньому випадку герої війни з сепаратистами та російськими загарбниками будуть або знищені, або сидітимуть у в'язниці. Це не можна забувати ні на одну мить.

2. Зараз ми бачимо, що Зеленський є наступником Януковича-Порошенка. Тісний зв'язок між цими особистостями забезпечується саме лякливим конформізмом більшості населення, яке хоче миру ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ І ВЖЕ ЗАРАЗ. Навіть якщо це неможливо. У цьому випадку вороги України в Криму та Донбасі більш послідовні ніж прихильники незалежної України. Вони не бояться війни з нами, ми ж хочему уникнути будь-якого зіткнення з нашими ворогами - навіть ціною втрати нашої свободи - як суто політичної, так і особистої. Навіть право озброїтися особистою вогнепальною зброєю на сьогодні не вирішило б проблеми, бо справа - не наявності зброї, а вготовності її використання взагалі для захисту власної та національної свободи. Тому усі проблеми ми вирішуємо, як і наші предки - втечею від гнобителів та загарбників. Це не могло не приводити до циклічної вольової деградації української нації та до ненависті (точніше - злоби) до тих, хто закликає нас до опору нашим ворогам. Саме через це українці сьогодні шосили намагаются асимілюватися до тих націй та народів, на території яких українці потрапляють. Саме цим можна пояснити, що нам непотрібні не тільки герої, але і мудреці, від яких пересічний українець боїться почути слова докору через небажання не тільки боротися за свою свободу, але і взагалі логічно думати в термінах високої культури...      


 


Комментарии

Оставить комментарий