<span class=' bold ' >С.О. Чи є сенс звертатися до олігарха-президента?  </span>
20 апреля 2017

С.О. Чи є сенс звертатися до олігарха-президента?


 

Станислав Овчаренко

Див. відео: "Україна: системна "чорна діра" від державної влади" 

http://svetiteni.com.ua/ukraina-sistemna-chorna-dira-vid-derzhavnoi-vladi

Рік тому: про ілюзію мирного юридичного шляху визволення України. Ази історії та мислення щодо історії.

Тут Саакашвілі казав, що він переможе "у конституційний спосіб". Не вийде, НЕМАЄ такого "конституційного способу". 
The worse the better - чим гірше, тим краще - така реакція на останні події в Україні та навколо неї. Уся колотнеча навколо коаліції та уряду - це смертельний страх нових позачергових виборів. Саме тому зовсім нецікаво, хто там буде в ГПУ, КБ, МВС, СБУ, МО та в інших "абревіатурах". Тепер нахабно використовують технологічну монополію на ЖКГ, земельні ресурси (ліси, орну землю...). Усім усе зрозуміло. Тільки не зрозуміло - чи згодні рядові українці та активна меншість жити жалюгідно - мало отримувати у зарплату, майже не отримувати пенсій, одного разу пережити конфіскацію житла за неуплату за ЖКГ? Ті, що на фронті - згодні після війни сісти до в'язниці за те, що "вбивали невинних громадян у мирний час"? Згодні мати над собою колишніх комуністів та регіоналів, а також відкритих прибічників "русского мира" у силових структурах? 
Адже, повторюємо: усім все ясно. Але і влада олігархії повторює те, на що зважилася влада Януковича: "А що ви нам зробите?". 
Дещо зробили. Один вузький прошарок втік, але інші - залишилися і навіть були запрошені на інаугурацію Порошенка. 
А дійсно - що ми зробимо? Чи може поліціянт (колишній та нинішній) беркутівець БИТИ солдата? І що - це їм сходить? Якщо так - бити можна і далі. Якщо саджають - саджати можна і далі. Якщо піднімали ціни на ЖКГ - підіймати будуть і далі. 
Якщо наші громадяни ЗВЕРТАЮТЬСЯ до президента - вони приречені "звертатися" і далі - поколіннями. Якщо щось не вирішено - не буде вирішено до тієї пори, доки використовуються методи, які не дали результатів. Як не давали - не даватимуть і далі. 
Ази логіки розвитку будь-яких систем будь де.

 


Комментарии

Оставить комментарий