<span class=' bold ' >С.О. Час слабкості олігархічних диктатур. Які дії та наслідки?  </span>
25 апреля 2020

С.О. Час слабкості олігархічних диктатур. Які дії та наслідки?


Станислав Овчаренко

Див. відео: Електоральна «аварія» і політична невизначеність України Зеленського

http://svetiteni.com.ua/elektoralna-«avariya»-i-politichna-neviznachenist-ukraini-zelenskogo

1)
1. Я бачу, що потрібно щось дуже важливе зрозуміти: сьогодні все нагальнішою є перемога не так над зовнішнім, як внутрішнім ворогом.
2. Який підживлюється зовнішнім - путінською Росією. Адже за роки незалежності саме всередині України є вагома частка населення, яка ідентифікує себе не з Україною, а з Росією. Точніше - зі способом життя, який прийнятий саме в Росії.
3. Різке послаблення путінської Росії послаблює в міжцивілізаційному конфлікті саме Росію - що об'єктивно нам на користь.
4. Тоді ми не будемо озиратися на можливість зовнішньої інтервенції - від чого посилиться саме внутрішній конфлікт і об'єктивне послаблення проросійської частки населення не тільки Донбасу, але і в інших частинах України.
5. Більше звертатимемо увагу не на протистояння з Росією - а на той спосіб життя в самій Україні - який ми бажали би бачити в Україні. У нас фантастичні уявлення про розвиток українського суспільства як наслідка російського гноблення.
6. Навпаки - російське (раніше - польське, ще ранівше - норманське) гноблення витікало та витікає з внутрішньої природи саме НАШОГО суспільства.
7. Час переосмислення самого способу українського життя - або України не буде. Через саме ВНУТРІШНІ причини. Виняткова слабкість Росії нам би зараз дуже допомогла - адже сьогодні САМЕ МИ зараз надзвичайно слабкі через дезорієнтації щодо майбутнього, якого дляя пересічного українця в уяві навіть не існує...
2) 
Вибори в Україні НІЧОГО не вирішують. Сукупна олігархія перекидує владу з рук в руки як гарячу картоплину, слідкуючи, щоб ця "картоплина" влади випадково неконтрольовано не потрапила до чужих для них рук. Для цього досить натовпу заплутати мізки, щоб ці мізки передчасно "перегрілися" і забажали "спокою та добробуту". Джерело влади - або народ, або натовп.
Доведеться чекати довгий час - доки визріє покоління, яке буде здатне силою боронити свою свободу, а олігархія - від довгого перебування при владі - втратить пильність. Я писав, що "революція капітанів" в Португалії була в 1974 році. Але забув нагадати, що Салазар, фашитський диктатор - прийшов до влади в 1926 році. В Італії 1945 року італійці були ПРОТИ Муссоліні і партизанський рух проти німців та Муссоліні був сильніший, ніж, скажімо, у Франції. Але Муссоліні прийшов до влади в 1922 році. Тобто - прийдеться чекати Україні ДОВГО, доки олігархічний криміцнальний режим ЗОТЛІЄ. Надія є, що Паяц прискорить цей процес. Тому я був за Зеленського у другому турі - щоб режим олігархії швидше догнив. "Краще жахливий кінець, ніж жах без кінця". Якщо ми вимовляємо, що "держава не контролює ситуацію" - це лякає. Якщо перефразувати, що "режим олігархії не контролює ситуацію" - це звучить краще. Але НА СЬОГОДНІ режим ситуацію ще контролює - активність мас - на нулі. Час освіти та виховання - як в Франції ХУ111 століття чи Росії Х1Х століття. Велика російська культура Х1Х століття - була ідейною підготовкою наступної революції - і багато, хто це усвідомлював.


Комментарии

Оставить комментарий